Slovenija
2096 ogledov

V SDS končno odgovorili NSi: Podprli vas bomo, če ...

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 11:54 02.februar 2023.

    Janez...daj raje upokojencem še za en sendvič in sok, da se malo razgibajo...V parlamentu pa jih pustite, da delajo....Mater vam nacistično, saj se morajo skoz z vami tako ali drugače ukvarjati..

    • pravičnik77 12:22 02.februar 2023.

      že včerej bi jim lahko dal, ne da jih je gnal na Trg republike, ali pa vsaj tam prisotnim... pa eno kranjsko za po vrhu.

    • Avatar torolino
      torolino 12:22 02.februar 2023.

      Pa daj. Kaj pa tvoji kolesarski kreteni..2 leti, pa jenul avav, i8m, zlatan čorbič, ona z bradavico na čelu, ličina...cvetober i Slovenije. Za malo rajo pa naredijo dosti. Sploh penzioniste. Bljak

    • pravičnik77 12:30 02.februar 2023.

      od kje ti pa to, da so kolesarji moji, pametnjaković? to da mi gre izsiljevalski janez in njegova SĐS(S) na na nekej, tako kot Makarovićka in Janković, še ne pomeni, da mi je Golob všeč.

    • Avatar torolino
      torolino 12:39 02.februar 2023.

      Bilo je za luksa ali pa kdor rabi.

  • Avatar Leon
    Leon 11:55 02.februar 2023.

    SDS in NSi stranki ,ki premoreta skupaj 2000 hujskačev za boj proti vsemu kar je podpisano z vlado dr. Goloba ! Vaš čas je potekel kot je DESUSU.

  • popokatopetl 12:08 02.februar 2023.

    SDS smo torpedirali na volitvah.

  • Avatar Mark035
    Mark035 12:35 02.februar 2023.

    Plešasti klovn ne ve, da SDS + NSi = 35 glasov in ne 46.. ampak "častni" dr. sladoledarskih ved, ni potreboval matematike v svojem izobraževalnem sistemu. Eni se res ne morejo sprijazniti s tem, da so LUUUUZERJI..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.