Slovenija
2802 ogledov

V sindikatu napovedujejo tožbe, to pravi informacijska pooblaščenka

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 15:43 12.januar 2021.

    "V Policijskem sindikatu Slovenije, ki stavka že drugi dan, po prvem pregledu objave policijskih plač ugotavljajo, da je prišlo do razkritja osebnih podatkov, ki se jih razume kot varovane in bi lahko bilo tudi podlaga za odškodninske tožbe." Malo se ...prikaži veče vprašajte,zakaj so varovane,verjetno zato, da se ljudem, ki pošteno delajo, dobijo pa mizerno plačo, ne sfuzla!!!

    • Avatar pantani
      pantani 17:59 12.januar 2021.

      Brane. Kot prvo, me ne poznaš,kot drugo ne pijem ne kadim,kot tretje sem ravnokar iz službe. Tvoj nivo komunikacije mi da vedeti da imaš IQ sobne temperature!!!

    • branko5 07:45 13.januar 2021.

      Jaz mislim, da bi morale vsaj nekatere ostati tajne. Za primer vzamiva domnevo, da si ti recimo veliki razpečevalec droge, tvoj sosed pa recimo Janez Novak, za katerega si bil prepričan, da dela naprimer v elektru podjetju. Nekega dne te ...prikaži več aretirajo policijski specialci. Ti nekako ugotoviš, da je bil med njimi tudi Janez Novak in se odločiš, da se bošro maščeval. In se maščuješ, kakor si si pač zamislil. Nato pa čez nekaj časa ugotoviš, da ta tvoj sosed dejansko dela v elektru podjetju.

    • kapibara 11:36 13.januar 2021.

      @ branko-- Torej se NE maščuješ... za svoje rabote..

    • branko5 11:50 13.januar 2021.

      Napisal sem, da se pač odločiš, da se boš maščeval in tega soseda recimo likvidiraš. Kasneje pa ugotoviš, da ni bil tisti Janez Novak za katera si ti mislil, da te je aretiral. Napisal sem tudi, da je vse domneva. ...prikaži več Ne dvomim, pa da bi se kakšen zblojeni kriminalec, kaj dosti sekiral, če bi pospravil napačnega.

  • mario3 08:40 13.januar 2021.

    skira včeraj je bila vaša , danes je lezbura pri levih imaš hitro zadnjico zadaj.

  • rierieneed 05:05 13.januar 2021.

    www︎.︎Domeser︆.︆com - oddličen prrojekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.