Slovenija
18 ogledov

V Sloveniji 5400 postelj pripravljenih za begunce

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:13 29.avgust 2015.

    Jaki, ali tvoja mama sploh ve,kdo je tvoj ati,kaj če je kak musliman (mislim albanec, fataljist)

  • Avatar čavez
    čavez 19:59 28.avgust 2015.

    Bravo za vse luzerje ki so se pritepl v Slovenijo so dobili vse, mi domorodci ničesar.

  • KOJAK 20:50 28.avgust 2015.

    večina brezdomcev v Sloveniji je to po svoji volji, ti ljudje pa so begunci po voljih višjih interesov.

  • h3o 13:23 29.avgust 2015.

    Transcripts of telephone intercepts published in Italy claim to provide evidence that ISIS is threatening to send 500,000 migrants simultaneously out to sea in hundreds of boats in a 'psychological weapon' against Europe if there is military intervention against them ...prikaži več in Libya.Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2958517/The-Mediterranean-sea-chaos-Gaddafi-s-chilling-prophecy-interview-ISIS-threatens-send-500-000-migrants-Europe-psychological-weapon-bombed.html#ixzz3kCb9voCT

  • frogstomp 14:24 29.avgust 2015.

    ker "še zase nimamo, pa bomo grkom in begunjcem dajal", častim 101 finančne resnice, klofuto realnosti, pljask:"Breakdown of Slovenia’s finances with the EU in 2013:Total EU spending in Slovenia – € 0.814 billionTotal EU spending as % ...prikaži več of Slovenian GNI – 2.32 %Total Slovenian contribution to the EU budget – € 0.368 billionSlovenian contribution to the EU budget as % of its GNI – 1.05 %"že deset let nas futrajo drugi. ampak tega ne vidmo. mi sam dajemo. prijetno peskanje oči želim.

  • jakec1575 20:44 28.avgust 2015.

    Morda je čas, da dnevno z dopisnicami ljubezni potrdimo to isrkeno prijateljstvo srednjega prsta tako, da jih odlozimo pred dolocenim veleposlanistvom. Klinc pa taki prjatli, ki te vedno znova nategnejo in ki vedno znova opravicujejo svoje grehe in kriminalna dejanja ...prikaži več in ki vedno znova ustvarjajo razmere za svoj triumfalni prihod. Iskreno. osebno vas ne rabim in zardai mene lahko kar spokate tja cez ocean.

  • spenjac 21:54 28.avgust 2015.

    @frogstomp: JAZ VSE TO PLAČAM Z DAVKI. Enako večina drugih ljudi. Dohodnina, davek na dohodek pravnih oseb, DDV, trošarine na bencin, vinjete, nenazadnje prispevki v šolah. Da je vse to zastonj mislijo samo v Združeni levici. Idi, če hočeš pomagaj, ...prikaži več lepo od tebe in pohvalno. Ampak delit TUJ denar ni ravno plemenito.

  • Žurnalček 10:10 29.avgust 2015.

    Po kateri črki zakona , bodo brez viz prestopili mejo EU -ja ! A veljajo zakoni samo za nas , za bagro , ki so vsi v resnici in po črki zakona VOJNI DEZERTERJI in ne begunci , pa zakoni ...prikaži več ne veljajo ! Jaz nisem mogel na HR ker mi je potekel datum veljavnosti OI , a obni bodo pa brez vsega prestopil mejo !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.