Slovenija
15499 ogledov

V Sloveniji štirje novi primeri, NIJZ pojasnil, kako so se okužili

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 18:21 08.marec 2020.

    Zdaj sem gledal,za 8. marca napovedani koncerti.Jan Plestenjak je ob "feder",Helena Blagne je "frej",je v Vikend paketu.Tanja Žagar je verjetno tudi odpovedala... .Keri smehi.Saj se bo Janu še zmešalo,če se bo Korona vlekel.Jan,pa nisi mi ti bre neki poseben pevač.Nisam ...prikaži več ti ja uzeo Nakamichi,da slušam tebe bre.

  • Tib Bit 18:31 08.marec 2020.

    Italija objavila nove podatke za danes: 1492 novih okuženih 133 smrtnih primerov Šarac, ZAPRI mejo!!!

  • kvasetotidogajamona 18:19 08.marec 2020.

    jebem ti mater tebi šarec pofukan!!! zapri meje za not in ven za vse ljudi zivali in dostavo! pizda ti materna ali bo pofukana vlada čakala da se pou slovenije okuži in bo polj zaprla meje ko nebo več potrebno, ...prikaži več naj gre kdo z virusom v parlament malo te gnoje nalezt

    • Avatar praufo
      praufo 19:05 08.marec 2020.

      ja pa sej ni virus samo v italiji, a ti samo tv zjaš, virus je povsod, ne boš ga ustavu

    • Janez_53 19:40 08.marec 2020.

      S tem svojim načinom komuniciranja si pa za v hlev. Upam, da bo Šarec vložil tožbo zaradi razžalitve. Saj veš, da za nadimkom nisi popolnoma skrit? Brez težav te odkrijejo na osnovi IP številke tvojega računalnika.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:54 08.marec 2020.

      Ja,sej to bi mu tudi v ksiht povedal. Verjetno.

    • Avatar vec
      vec 00:35 09.marec 2020.

      @kvasetotidogajamona pa kaj ti misliš katero hrano kupuješ v trgovini v kateri nabavljaš ? Slovenske ni oz kar je je je predraga za obične ljudi, druge opcije kot uvožene pa tko nimamo, Bi rad stal v vrsti za kruh kot ...prikaži večkot za časa Yuge ? bi pa res lahko malo več naredili za preventivo, zaprli šole, vrtce in omejili gibanje na ogroženih (recimo metlika) ter seveda podprli prebivalstvo tam, ne pa da jih pustijo ko da jih ni recimo.

    • Avatar praufo
      praufo 14:31 09.marec 2020.

      danes je ogroženo območje metlika, ... jutri bo kaj? vsi s prstom kažete na to italijo, ja kaj pa druge države, vsepovsod delajo paniko, ta štala bo še nekaj časa trajala, potem se pa nihče več ne bo s tem ...prikaži več ukvarjal, ampak bodo pa pogruntal še kaj hujšega, sam hudič je kako izrebit samo rajo, ne da bi elita utrpela škodo, ja to pa je problem

    • kvasetotidogajamona 09:07 11.marec 2020.

      Janez_53 hahahahaha bojo izsledili ali knjižnjico ali bar, ker nevem točno kje sem bil ko sem to napisal!!!

    • Avatar vec
      vec 11:59 11.marec 2020.

      @kvasetotidogajamona ne bit naiven, celo ta portal VE kaj se skriva za tvojim nadimkom, že tvoji piškotki ki jih posnifajo vsakič ko se prijaviš jim povedo dovolj da te najdejo tudi če nick zamenjaš, kje je še vse ostalo

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:10 11.marec 2020.

      Za mojim se skriva GALVATRON.In,če se vse leve stranke od SMC pa vse do SAB vržejo pod tovorni vlak,bi počil od smeha.To si mislim in to tudi povem.Torej nisem dvoličen,zahrbten,hinavski... .Zelo lepo lastnost imam,drugače pa bolje prva zamera kot zadnja.

  • brane 22:35 08.marec 2020.

    kr neki.smo doma gledal dnevnik,kjer so novinarji govorili da na trgovskih policah ni moke i.t.d.pa tamala prijavi-če bo kdo zbolel bom najprej jaz,saj sem bila nedavno v stiku z 15,timi iz milana in okolice.čez par dni je že smrkala.en teden ...prikaži več kasneje je pa tudi meni dobesedno začelo kapljati iz nosa.v službi so mi dali proste dneve,da ne bi kakšnega okužil.štiri dni švicanja in nobenih problemov več.

  • nina 20:35 02.april 2020.

    Glede tvojega izražanja,si velik bolnik.Verjetno imaš hujšo bolezen,od koronavirusa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.