Slovenija
12 ogledov

V sredo pa zares o Janezu Janši

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 13:46 12.oktober 2014.

    al se men zdi al pa se cela zadeva namerno zavlačuje ...

  • Lavdan 14:13 12.oktober 2014.

    Janša prizanesi nam s svojimi potezami, ali pojdi enkrat pred sodišče in poglej koliko jih še trobi zate. Če želiš kaj dobrega tej državi s čimer si se vedno hvalil, pojdi na Dob in počakaj.

  • mirko 20:36 12.oktober 2014.

    Kaj boš pa komentiral takrat, ko bo evropsko sodišče sodbo razveljavilo in določilo višino odškodnine, ki ne bo mala ?! Plačal jo boš ti in tudi jaz in vsi davkoplačevalci, namesto, da bi jo plačal tisti, ki je sodbo izrekel ...prikaži večl ! Sem pa 100% prepričan, da bo sodba padla zaradi tega, ker eminentna imena med sodniki, ki so priznani tudi v svetu, tako pravijo. Seveda so pa ti v manjšini. Spremembe se začnejo vedno z manjšino. Tudi v pravosodnem sistemu bo tako. Tudi pred osamosvojitvijo Slovenije je bila manjšina tista, ki je sprožila plaz po osamosvojitvi. Tudi sam sem bil takrat v tisti manjšini in sem ponosen na to. Danes so pa državo ukradli prav tisti ljudje, ki so takrat osamosvojitvi Slovenije nasprotovali. To ne bo dolgo tako, ker nas bo finančna situacija primorala, da se stvari spreobrnejo. Razen če ne bo revolucija in državljanska vojna in bomo zopet zajadrali v totalitarni režim.

  • mph 21:47 12.oktober 2014.

    Khm, a to, da bo naredilo EU sodišče? Komaj čakam, da POTRDI sodbo. Samo spet mi ni jasno zakaj JJ še ni vložil nič v Strassburg. Že vejo zakaj. Pa mi lahko prosim vsaj ti odgovoriš, če 100 drugih pred ...prikaži več tabo ni hotelo, zakaj je bila cel čas vsa obramba JJ bazirana na IZLOČEVANJU dokazov? Bi razumel, da se borijo proti podtikanjem, ampak NE, lovili so se izključno na proceduralne napake, ki so izločile povsem veljavne dokaze. Zaradi tega je po neumnosti padla obsodba iz Finske. Ampak, če si bil pozoren, so sodniki dali ločeno izjavo, v kateri so izrecno poudarili, da pač ni dovolj dokazov, da bi locirali točno ogenj, pa čeprav je bilo precej dima. In drugo, te nič ne moti, da so se domobranci de-facto borili pod komando Hitlerja, proti zaveznikom, npr. Angležem, Američanom, ...??? To je vse ok? Ti pa o nekem "totalitarnem" režimu.

  • mph 14:12 13.oktober 2014.

    @Mirko, če si nehote spregledal moje vprašanje zgoraj: In drugo, te nič ne moti, da so se domobranci de-facto borili pod komando Hitlerja, proti zaveznikom, npr. Angležem, Američanom, ...??? To je vse ok?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.