Avto
7189 ogledov

V takšnem udobju in ambientu se bodo vozili v novem mercedesu S

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dizelcek 09:56 16.avgust 2020.

    Zanimivo je predvsem, da je ljudem takšen avto brez tipk v notranjem prostoru všeč. Meni ni, zakaj? Tudi sam vozim celo življenje Mercedes vozila, kar sem si zamislil do sedaj prižgati, ugasniti, ali nastaviti sem to preprosto uredil s pritiskom ...prikaži več na tipko. Žal današnji svet tega več ne nudi, vse je postalo zakomplicirano, tudi če želimo nekaj na hitro nastaviti se moramo igrati po meniju in tipkati po čistem ekranu, na katerem ostanejo nevšečni prstni odtisi, pogleda na cesto pa takrat dolgo ni.

  • dizelcek 10:02 16.avgust 2020.

    S takšnimi vozili ljudje ratujemo slabi in štorasti vozniki ne da bi se tega zavedali, vse dlje traja, da ne omenjam asistentov za parkiranje, s starim avtom prideš in pogledaš v ogledalo in že si ga sam parkiral lepo ravno. ...prikaži več S parkirnim asistentom moramo zopet poiskati v meniju kje je funkcija in kako bi radi parkirali, a na cesti stojimo ne vede že 1.minitu, tako da ostale začnemo dolgo ovirati. Žal ni tukaj prihodnosti.

  • maresem 11:32 16.avgust 2020.

    Nagravžen in neuporaben.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.