Pod streho /pod-streho/nepremicnine
72519 ogledov

V teh občinah bodo mladi lahko kupili nove hiše za 50.000 evrov

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Melinda_Owens 16:23 25.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • optimist11 11:34 24.oktober 2021.

    Ne vem zakaj ste tako nevoščljivi. Ta projekt bo za mlade družine odličen. Za tak denar si ne moreš privoščiti kaj podobnega. Vsak ki ima denar ne rabi iti v to . Res bi lahko naredili kaj podobnega tudi za starejše .

    • vzev 11:46 24.oktober 2021.

      Kaj sem nevoščljiv? Samo napisal sem, da je tole pač ni vas. Je popolnoma isto, kot da bi zgradili en blok.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:21 24.oktober 2021.

    Če bo dobesedno tako kot napisano, se sploh ne sliši tako slabo, pa še na bolj odročno podeželje bi se mladi vrnili.

  • studiokeramike 22:08 24.oktober 2021.

    Končno nekaj res dobrega za mlade ki so dejansko prepuščeni na milost in nemilost staršev ali pa oderuških privatnih najemnin. Tukaj bi seveda pričakoval da bodo tudi banke bolj fleksibilne ne pa kot sedaj ko zahtevajo 20 ali 30% pologa, ...prikaži več stalno zaposlitev in garanta. Pri sedanjih cenah na primer 70 m2 velikega stanovanja 140.000 € ali samostojnih stanovanjskih hiš cca 150.000 in naprej zbrati 45.000 € mladi družini predstavlja res velik problem. Tako bi mlade obdržali doma.

  • vzev 09:43 24.oktober 2021.

    Tole pa vsekakor ni nazaj na vas!. Če pogledaš tole sliko, ni skoraj nobene razlike, kot da živiš v bloku. Razen tistih par kvadratov zelenice. Greš na levo stran imaš soseda, greš na zadnjo imaš soseda, greš desno imaš soseda. ...prikaži več In spredaj imaš cesto. Tole vsekakor ni takšna svoboda, kot jo imaš na vasi.

    • vzev 09:44 24.oktober 2021.

      Prav tako hiše nimajo garaže, pa še parkirišč nimaš. Imaš dva avta, pa ti ne more nihče več priti na obisk.

    • alen04 09:52 24.oktober 2021.

      Glede na to, da so danes otroci do 30+ leta še doma, saj najemnine presegajo pol plače, ta projekt ni slaba zamisel. Vsekakor bolje kakor blok, vsaj stroške imaš svoje in ne skupne. Manj obiranja kakor v bloku.

    • vzev 10:01 24.oktober 2021.

      Potem pa rajši kupim staro hišo, pa imaš vsaj svobodo.

    • Avatar Leon
      Leon 10:17 24.oktober 2021.

      Hiša za 50.000 je politična natega !

    • alen04 11:22 24.oktober 2021.

      Vzev, se strinjam, strinjam se iz dejstva, da je poleg parcela večja kakor v tem primeru.

    • Avatar Leon
      Leon 12:06 24.oktober 2021.

      Stara hiša za 50.000 ? Kje jo dobiš ?

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 13:46 24.oktober 2021.

      https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/dobrovnik-hisa_6436869/ 😂

    • Avatar Leon
      Leon 13:52 24.oktober 2021.

      Hungarynepremičnine.net...🤣

  • eminenca 14:16 24.oktober 2021.

    sam osebno nisem navdušen nad bloki, razek recimo dvojček varinta v dve etažit, pa lahko je zdrave še en podoben ... če taki lastniki hočejo kmetovat, vrtičkat, naj najamejo parcelo, barako in orodje, garaža pride vpoštev za orodje in kolesa, ...prikaži več za vozilo pa samo nadsrešek ... nočem solit pameti, tile novodobni arhitekti zame ne izdelujejo preveč uporabnih stvari, žall

    • eminenca 16:02 24.oktober 2021.

      aj kaj si napisal , avto v ogreva garaži boš moral najprej sprati soli, sicer , bo že z 5 odpadni pleh ... nima soseda , tako ko je narisano , sosedov nomejo , od odpre okno, ti ga odpreša ...prikaži več zato da se pogovorita kaj je danes za kosilo, na koncu pa še nazdravita ... tako je narisano, ne vem , sosdeov sicer ni gor, ampak v vsakem lepe vremenu se jih bo nabrž trlo na vseh vogalih

    • vzev 18:16 24.oktober 2021.

      Ne vem zakaj je moj komentar izbrisan. Avto imam vedno v garaži, pa še vedno ni odpadni pleh. Ne vem od kod so prišle te pravljice. Sosed je čisto vredu stvar, toda ne par metrov od hiše. Temveč vsaj kakšnih ...prikaži več 100m. Se z vsemi zelo dobro razumem, toda da ga pa imam takoj za vogalom pa ne hvala.

    • eminenca 19:18 24.oktober 2021.

      točno tako nakazuje projekt , razen seveda tvojega nikoli rjavečega vozila, ki njabrž še ni videl hudo nasoljene imske ceste ... takih čebelnjakov je pri nas malo morje ... pa kkakšnih 100m ... vsem si meter , da se prepičaš ...prikaži več kolk je 100m, tega luksuza ni več , pozabi

    • vzev 20:01 24.oktober 2021.

      Moj avto vsekakor vidi ogromno soli, ker je vsak dan na cesti. Pa se vsak dan vozim iz podeželja v mesto, tako da se vozim tudi po največjem snegu. Pa mi noben avto še ni zarjeval. Tega se zavedam, da ...prikaži več je teh čebelnjakov vedno več. Zato pa tudi pišem, da v takem vsekakor nebi živel. Ni pa tole neka razlika od bloka.

  • Avatar Leon
    Leon 08:12 24.oktober 2021.

    Nazaj na vas ?

    • Avatar Leon
      Leon 09:41 24.oktober 2021.

      Projekt je bolj podoben Himmlerjevemu projektu na Poljskem.

  • eminenca 14:12 24.oktober 2021.

    novodobna, moda , trend ... vsak svojo barako, pa je samo pol metra stran od soseda ... tkot prvo bodo tako nizke cene prinesle nekakovost gtradnje, živlenje v svoji bajte pa pripada garaža parkirno mesto, kakšen , lopa za orodje, ...prikaži več ... tole narisamo je pa čeblejnjak, ki me spominja na kontentracijska taborišča

    • samo.jst 08:27 25.oktober 2021.

      Serješ klanfe, po domače. Gre se za 50k€ vredno samostojno novogradnjo. Seveda so morali sprejeti kompromise in črtati vse kar ni nujno potrebno, ampak bodo s tem omogočili, da nekdo oz. par z realnimi dohodki za Slovenski trg pride do ...prikaži več svojega doma (in ne pajzla v 40 stanovanjskem bloku brez parkirišča!). Koliko je Slovencev, ki živijo v 3 ali 4ih na 45m2 brez balkona! A se ti ne zdi, da v takem primeru sta dve lastniški parkirišči in nekaj zelenice pravi luksuz!

    • eminenca 14:37 25.oktober 2021.

      "serješ flamfe" ... hvala, lahko ti samo rečem da sem razočaran nad to državo in mi popolnoma nič ne pomeni, ker to je samo siromašenje ... vse poceni, poceni, poceni ... a gre še ceneje? a so plače lahko še ...prikaži več nižje, naj bo 300$, pa sej dost za vsak dan eno marmelado ... žalost in tuga in beda 50$ po kvadratu res me zanima kakšna bo izdelava ... barakarsko naselje za reveže ... in zakaj smo tako revni? zako ker so nas pokradli , no zdej mate pa tele poceni kučice ... SRAMOTA!!! ...

    • eminenca 14:40 25.oktober 2021.

      ... več zelenice ima pes, ki se lahko poščije in poserje kamorkoli, za kar bo pa vedno poskerbljeno, avto večji od hiše, parkir placa itak ni, , pa še ene dva cucka , zato da smo lahko še bolj revni ...prikaži več v zapravljanju za nepotrebne stvari ... temu se reče prioriteta, ekonomsko nepismeni, energetsko nepismeni in splošno nepismeni, razen facebook pismeni, dilca pa tablca , pa cucek ... bedno, glavno da je 5 metrov zelenice, zmaga je naša

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.