Zdravje
43653 ogledov

Delta preplavila Slovenijo, v teh regijah je te različice največ

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stacy_Ryan 15:40 03.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • krucefiks 13:51 03.avgust 2021.

    testi so še vedno fake ,kot do zdaj ,samo blebetanje,vse je na statistiki ,Kup ljudi poznam ki so zboleli kao za corono,le z testom so bili preverjeni,prav nikomur niso delal krvne preizkave.Dajte no mir s tem.Zanimivo da so ti ljudi ...prikaži več ki jih poznam vsi bolj naivne sorte ,to jim je skupno,da se bojijo še lastne sence in tudi objavljen smrtni izzid je bil le z testom na corono preverjen in to je vse,nobene obdukcije ni bilo narejene.

    • dani5 16:54 03.avgust 2021.

      To si prav povedal, naivne sorte so.

  • Avatar drecos
    drecos 14:41 04.avgust 2021.

    jaz doma gojim delta 5 plus ki bo ukuzila 100 ljudi

  • Avatar erof
    erof 11:07 04.avgust 2021.

    jaz jo mam v kletki zaprto sedaj se pari z delto xxxl bo v kratkem naprodaj ...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:43 03.avgust 2021.

    alfa, beta, .., delta, delta plus,... pa kaj se bodo še spomnili, da bodo z nami lahko delali kot jim paše in si filali svoje žepe in ege? Samo špekuliranje in manipuliranje.

  • janez-ne-jansa 13:49 03.avgust 2021.

    Kaj sploh povzemate številke od teh političnih nastavljencev? Tem številkam ne verjamem popolnoma nič dokler bo ta vlada in ti njeni nastavljenci tam jim ne verjamem če rečejo dobro juto in moram preveriti ali je res jutro in ali je ...prikaži več dobro? Ste vi kje preverili te številke eli slepo verjamete tem lažnjivcem?

  • Fulmmer 13:42 03.avgust 2021.

    Ljubljanske srajce so itak na dopustu v HR, počakte da se vrnejo......

  • bobubob 20:54 03.avgust 2021.

    Kot lani, bo drugo leto isto? Seveda, če bo le del slovenskega zdravstva še naprej ignoriral oni del, ki zna brati tuje strokovne članke in ne le spremljati tujih tv programov. https://www.slovenskizdravniki.si/s-cepivom-povezano-pospesevanje-bolezni-vaed-tveganje-o-katerem-se-ne-govori-in-ne-poroca/

  • jakec42 15:44 04.avgust 2021.

    Ja zdaj so gospodje zaključili svoj zasluženi dopust na jahtah in vikendih,je treba ponovno uvesti covid-čudno!!!

  • bobubob 13:19 05.avgust 2021.

    Kdor ima potrpljenje ( Kreku pa dovolim da si vzame čas na račun mojih davkov), naj si ogleda, kaj o 'cepljenju' meni Dr. Caude (genetik). Nekaj zna povedati tudi o zdravilih. Ima še več prispevkov glede zlorabe znanosti v primeru ...prikaži večru kovid. https://www.bitchute.com/video/4C3NLaKZkpkz/ Dokler prispevkov ne začnejo cenzurirati tudi tu...

  • Avatar Leon
    Leon 10:51 04.avgust 2021.

    Beremo ,da je Krek okrivili za povečanje obolevnosti gospo Prelesnik ! Upam,da bo nekdo tega nasilneža povprašal po zdravju .

  • uros0 08:51 04.avgust 2021.

    Naslov kot da.smo v delti reke Nil. Ej vi moji novinarji nankr mone niste več. Katastrofa

  • Koper 08:52 03.avgust 2021.

    Gorenjsko in Podravsko regijo zaprite.Virus se ne bo prenašal in problem bo rešen.

    • Avatar Leon
      Leon 09:08 03.avgust 2021.

      Ti si že cepljen !

    • evelux 16:56 03.avgust 2021.

      Ti si celi virus posran do ušes zavij se v celofan pa zapri na wc pa ne pozabi na zadostno količino sekret papirja .....

    • bobubob 21:10 03.avgust 2021.

      'Virus' je že povsod. Zbudil se bo s prihodom hladnejših dni, s prihodom drugih okužb ki jih oslabljeno telo, preplavljeno s specifičnimi protitelesi, iščočimi Sprotein ne bo zmoglo obvladati. Pa naj zapirajo kolikor hočejo. Z množico cepljenih je situacija sedaj ...prikaži več drugačna. Hujša. https://www.slovenskizdravniki.si/s-cepivom-povezano-pospesevanje-bolezni-vaed-tveganje-o-katerem-se-ne-govori-in-ne-poroca/

    • munja 09:02 04.avgust 2021.

      Ne razumem, kako je vedno več okuženih, če so ljudje cepljeni, veliko je prebolevnikov, spet drugi se testirajo vsak teden - ja, kdo pa potem prenaša virus???? Nič več mi ni jasno!!!

    • Avatar Leon
      Leon 09:36 04.avgust 2021.

      munja...virus prenašajo tisti,ki imajo korist od tega ! Politična moč in kapital gredo skupaj .

    • munja 11:06 04.avgust 2021.

      Aha, Leon, to potem velja za ves svet?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.