Zdravje
15270 ogledov

V teh regijah pri nas potrdili različico omikron

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 17:15 20.december 2021.

    Vprašanje kaj se bo zgodilo, ko se bo virus prenesel na cepljene z nedelujočim cepivom...Bo to spet prilika za razvoj novih mutantov. Je to tisto, kar si želijo farmacevti, neko "NeverEnding Story"....?!

  • Blackadder 17:46 20.december 2021.

    Pa kaj si ja nor ..vedno hujsi ke..pa vedno lepsi ce pogledamo animirane fotke ki so plod "sekvencioniranja" virusa..mindbloving..raziskovalni novinar.B.P je sipsal odlicen fiktivni clanek..slava vam .raziskovalnim novinarjem .in hvala da ste tako mocno podprli kolega J.Asange..res ste vredni naziva ...prikaži več novinarji..knedli smrdlivi podkupleni laznivi

  • kapibara1 18:30 20.december 2021.

    Pa mi smo bolj nori kopt Angleži in dohtaca ! _"V nekaterih evropskih državah so zagnali velik preplah zaradi trenutno najbolj »popularne« koronavirusne različice." - Zdravnica Angelique Coetzee, ki je prva opozorila oblasti na različico omikron, se čudi histeriji, ki ...prikaži veči jo zganjajo predvsem v Veliki Britaniji.

  • Avatar pantani
    pantani 07:30 21.december 2021.

    Včeraj zvečer prišel domov iz hribov,meril temperaturo (38'8) ker me je kuhalo. Danes zjutraj se zbudim kot prerojen z normalno temperaturo 36'5. Vseeno sem skočil do lekarne po dva testa da se testiram.Test pokazak negativno, ti smola ti! Ne vem,a ...prikaži več sem res imun na ta kovid,ker se me zaboga ne prime,pa sem veliko v kontaktu z ljudmi?!!!

  • suineg7878 06:52 21.december 2021.

    Kdo od presstitutk bo prvi napisal, da se Omicron ne spusti na pljuča, ampak ostane v grlu in nosu. Omicron je PREHLAD!

  • Avatar Tellsbella
    Tellsbella 00:16 21.december 2021.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • PaPajapopi 16:35 20.december 2021.

    https://video.wixstatic.com/video/9269a6_f2ca12bc115b4f519ee121c6bad0d5d1/240p/mp4/file.mp4?fbclid=IwAR1PaZIlsfUuRzWoHd2fcK3yuAuUwIzYVfmp5r_A1kKeH1mrOaODITpI-iw

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:16 20.december 2021.

      Mislim, da gre za tipično zastraševanje, je pač veliko Hitlerjeve žlahte tam naokrog..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.