Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
70 ogledov

V tej državi je vse v redu

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 14:53 07.maj 2015.

    " kako bi lahko rešil zasavske knape in še lesno industrijo hkrati."Lepo prosim, da idejo delite z nami Zasavci, ker lokalni veljaki in ostali državni vele veljaki samo zapirajo podjetja po Zasavju. Lahko pošljete ideje tudi na email, ker ...prikaži večr me res zanima vaša ideja.

  • zdrej 14:18 07.maj 2015.

    Zakaj pa vi potem ne poiščete krivca, zakaj nekaj ni šlo skozik? Ja zadeve bi se s tem zameglile, če to ne bi bilo na jasnih dejstvih/temeljih. Vendar imamo nekateri volilci tudi spomin. Samo potem, ko se išče krivce za ...prikaži veča negativno je pravično enako enako poročati o krivcih za pozitivno, da vemo, kdo pa je tisti, ki je pa nekaj uspel, ali vsaj predlagal.

  • Francissco 21:49 07.maj 2015.

    Vsako leto, namesto, da medijske hiše podpirate balkanske kriminalne gazele, ki se nam potem kažejo po TV, dajte namesto tega priznanje tistim, ki imajo avstrijske ali nemške plače. Zame so delavske pravice zajete v ceno dela na uro in to ...prikaži več je edino, kar me po dolgih letih kriminala upravičeno zanima, večja ko ta je, večje so tudi ostale pravice in ugodnosti v tem podjetju. Poleg tega pa si lahko potem tudi jaz s tako plačo lahko tudi nekaj privoščim in s tem v davku in potrošništvu tudi vrnem državi.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:34 07.maj 2015.

    Manj brezposelnih in več zaposlenih z višjih osebnim dohodkom. Torej ne več zaposlenih na račun minimalca ampak več zaposlenih za pošteno plačilo s katerim se lahko dostojno živi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.