Slovenija
17805 ogledov

V tej slovenski občini dodatne omejitve in zapiranja zaradi naraščanja okužb

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 17:41 14.september 2020.

    ljudje,ce je ta laznivost od korone res tak nevarno...potem pa dajmo sodelovat...bojmo se za svoja zdravja...nehajmo hidit delat v sluzbe v fabrike v pisarne...pa da pol vidim te strokovnjake kaj bojo pol rekli...nic druga razen tega da je korona cudezno ...prikaži več izginla ... jebem jim mater zarotnisko...koronavirus je politicna LAZ ...in sejanje panike po ljudstvu...in ni nobena pandemija

  • SonnyBlack 17:44 14.september 2020.

    n3gl3de na vse okoliscine mi nebo nihce zapovedoval kak bom zivel in hodo naokoli...a ljudje ki so to stanje povzrocli se ne drzijo niti enega takoimenovan3ga ukrepa protivirusnega...jebem jim boga

    • blayo 18:29 14.september 2020.

      Saj se ni treba primerjat s slabimi, primerjaj se z dobrimi. Bodi boljši od dobrih, ne slabši od slabih.

  • mifow89631 17:45 14.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Avatar Odinstenna
    Odinstenna 01:01 15.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • xbolhax 12:17 14.september 2020.

    sej ni res da je samo en razred v karanteni - kličte na šolo pa naj povejo po resnici - al se bojijo da kdo pogleda kako se držijo priporočil NIJZ-ja (učiteljice, ki klepetajo brez mask na hodnikih, mešanje oddelkov, ...prikaži več uporaba igral na javnem igrišču...)

  • blayo 18:39 14.september 2020.

    Šolam so pustili, da se zorganizirajo po svoje, zdaj pa šole jokajo, da nimajo natančnih navodil. Če bi jim dali natančna navodila pa spet ne bi blo OK.

  • letepe8405 21:50 14.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Majazmaja 13:51 14.september 2020.

    Nič čudnega za Pivko in Postojno. Žarišča so tudi trgovine, kjer prodajalkam kljub številnim opozorilom kupcev NI jasno, da se maska nosi čez nos in ne pod nosom. Na drugem nestu so ljudje, ki jim je vstop v trgovine dovoljen ...prikaži več BREZ mask - za vstop si potegnejo čez nos majico. Z eno roko porivajo voziček ali držijo košaro, z drugo se izmenično dotikajo živil in si popravljajo majico, ki jim pada z nosa. To, da bosta žarišči Pivka in Postojna, je znano že nekaj časa.

    • blayo 18:34 14.september 2020.

      Da masko nosiš pod nosom pride od tega, kako nosiš spodnje gate - pod onejem/tamalo.

  • jakec1575 13:56 14.september 2020.

    če boste se naprej neodgovorni, vam bodo zaprli vse firme. oz si jih boste kar asami. malo odgovornosti pa bi bili zelena država. to sledenje teorijam zarot bo spravilo državo na kolena, poleg te vlade seveda.

    • timja 14:43 14.september 2020.

      poglej si Švedsko, pa nihče ne nosi mask

    • blayo 18:32 14.september 2020.

      Jim ni treba, ker vsa priporočila dosledno spoštujejo. Pri nas pa:"Meni ne bo noben zapovedoval kako bom živel in hodo naokoli!"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.