Slovenija
6930 ogledov

V trgovini kmalu ne boste več dobili računa, če zanj ne boste prosili

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 17:51 06.maj 2021.

    V svojem življenju sem doživela večinoma to, da so me še dodatno oškodovale kakšne prodajalke in mi preveč računale izdelke brez popustov ali pa dejansko v mojo škodo več podobnih izdelkov, kot pa da bi slučajno dobila kaj več mimo ...prikaži več blagajne. Strinjala bi se, da dobimo nekakšen instant račun preko NFC v določeno aplikacijo, to je pa to. S tem se uveljavlja dejansko lahko reklamacija. Pisati o tem, da so prodajalci nezmotljivi, je dejansko pomota!

  • Ender3 17:36 06.maj 2021.

    To se v praksi lahko zgodi, ampak z računom se uveljavlja tudi reklamacija in ne samo garancija. Možne bodo npr. manipulacije in napake pri vnosu cen s popusti, ki jih potrošnik ne bo zaznal. Kaj ob tem meni zvaza potrošnikov ...prikaži več Slovenije.? In, ali slogan "shrani račun, vklopi razum" ne velja več.

  • Avatar Leon
    Leon 19:45 06.maj 2021.

    Narobe svet . Povsod v normalen svetu dobiš račun brez dodatne zahteve .

  • Avatar Lion007
    Lion007 17:00 06.maj 2021.

    Prodajalkam sveč, jurčkov, korenjčka in špinače se že smeji🍇🍈🍉🍊🍋🍌🍍🥭🍎🍏🍐🍑🍒🍓🫐🥝🍅🫒🥥🥑🍆🥔🥕🌽🌶️🫑🥒🥬🥦🧄🧅🍄🥜🌰😋😋

  • mph 17:25 06.maj 2021.

    Super, končno se je nekdo lotil tega. Še ukinite listke POS terminalov in bo veselje popolno.

  • krucefiks 16:05 06.maj 2021.

    če daš kartico ,je itak lahko kot račun,samo gotovina pa mora biti ,na lepe oči ne obstaja in nikoli ne bo

  • radovednica 19:36 06.maj 2021.

    oh, še dobro, da imamo take buteljne, ki verjamejo, da ni možen nakup ali storitev brez uradnega računa. Veliko načinov je, pa še več jih bo.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:49 06.maj 2021.

    S čim se ukvarja naša vlada, boh pumagi, kot da ne bi imeli največje zdravstvene , gospodarske, šolske,.. krize. Oni res razpravljajo o tem, če bomo še dobivali pri blagajni papirnati račun. V Sloveniji je nekaj tega zelo hudo narobe.

  • will 21:43 06.maj 2021.

    V Holandiji je tako že več kot 10 let, blagajničarka vedno vpraša, če želiš račun ti ga izda, drugače ne.

  • eminenca 22:38 06.maj 2021.

    "uporabi razum, vzemi račun" al kaj so nam že tumbal, pa grozil z inšpekcijo pred štacuno ... aha zdej pa to ni več ... do naslednje cmerarjeve vlade, mogoče

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.