Slovenija
103 ogledov

V Tušu dobil pokvarjena jajca

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pesjan 19:23 22.avgust 2011.

    pa kaj tolko zagovarjaš te trgovine ? ? vsaka trgovina hoče dobiček pa jej potem D...k če ti paše ...

  • dino.sepe 07:41 23.avgust 2011.

    To so glupusti, da ljudje za vsako mrvico ki sem jih zgodi, takoj v medije. Medije pa da to kupijo. Ampak je že razlog, zakaj se pojavljajo novice le o Tušu, kaj pa svinjarije v Mercatorju, Šparu in pa Leclercu, ...prikaži več a teh se pa ne kupi in objavlja? Pa še več jih je in dosti bolj hujše. Na Tušu dajejo zelo veliko na kakovost in svežino, se mi zdi da največ od vseh trgovin ki jih imamo v SLoveniji, so pa normalno možne tudi napake. Samo ta je res banalna.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:33 23.avgust 2011.

    Če bi ob nakupu odprl pokrov škatle in vsak jajc pregledal,da ni razbit,ne bi imel tega sranja sedaj doma.Ker pa je pušnil je pa sedaj treba takoj novinarje obvestit in po možnosti pokazat,da je krivec trgovina,kar pa v tem primeru ...prikaži več ne drži,saj je datum trajanja še daleč pred iztekom!

  • Dixon 00:00 23.avgust 2011.

    Kaj ljudje res nimajo kaj več za počet, ko takoj spravit neko brezvezno zadevo v javnost. Če bi jaz vsakič poslau negativne stvari iz Mercatorja in Šparja na Žurnalu ne bi več utegnili pisat vseh zgodbic ki so se mi ...prikaži več zgodile...Že nekaj let nakupojem samo v Tušu in moram reči, da zelo lepo skrbijo da so izdelki zares kvalitetni in dobri. Napake so sestavni del življenja, vendar s tole objavo ste pa novinarji malce pretiravali!

  • Realist 17:25 22.avgust 2011.

    Kakšen članek je pa to? Zgodilo se mi je že da sem v riževi čokoladi v Mercatorju našel črva pa nisem klical novinarjev. Mislim da so bolj pomembne novice za nas bralce kot pa en pokvarjen jajc. Res tem upokojencem je zelo dolgčas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.