Zdravje /zdravje/aktualno
9114 ogledov

V UKC Ljubljana je spet počilo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 22:48 06.februar 2019.

    Kdor ga pozna, je odličen strokovnjak, drugače pa popoln (tisto, kar pade zadaj v školjko) od človeka.

  • Avatar Leon
    Leon 06:44 07.februar 2019.

    Kdor ima 5 minut časa lahko ustanovi komisijo,zbira podpise in pljuva po vsem in vsakomur . Problem so kvazi mediji ,ki so se namnožili čez mejo normalnega . Pomanjkanje in razumevanje demokracije je največji problem .

    • Avatar olor
      olor 09:24 07.februar 2019.

      Pa še kako se strinja z komentarjem.

    • Spark 10:31 07.februar 2019.

      [ Pomanjkanje in razumevanje demokracije je največji problem. ] Se strinjam, vendar to ne pomeni, da jo "posvečeni" lahko edini zlorabljajo. V konkretnem primeru, če mu kaj ne paše, naj se spelje.

  • Pepe007 08:16 07.februar 2019.

    Mislim, da ni primerno, da organizacije po medijih rešujejo notranje probleme. Zasebne jih po mojem občutku precej manjkrat, čeprav imajo najbrž enako ali več problemov. Kar pa je javno, pa je katastrofa. Jokanje vsaki dan.

  • sam50 08:10 07.februar 2019.

    Pred leti,ko je dr. Klokočovnik še delal v Izoli, sem doživel infarkt in odpeljali so me v UKC. Tam so "strokovnjaki" ugotovili,da je nujno izvesti operacijo in me tudi povprašali,ali imam konkretno željo,kdo bi me operiral. Ker je dr. Klokočovnik ...prikaži večk veljal že takrat za enega boljših evropskih kirurgov in sem imel možnost priti do njega,sem to željo tudi izrazil. Izpadlo je tako,da sta me takrat (amerikanca),kot so jih poimenovali sodelavci kar nemudoma odslovila,da ne rečem vrgla na cesto ...

  • dusan72 02:56 07.februar 2019.

    Če povzamem "očitke", mu nihče ne očita pomanjkanje strokovnosti, ampak "fovšijo", ki najbolj boli ??? Ja, odženimo še zadnje strokovnjake n zaposlimo Šemsudina s kupljeno diplomo. To bo sigurno najbolje za naše otroke. P.S: A ima kdo tipko RESET za ...prikaži več to našo bananarepubliko, prosim?

  • borut08 17:34 07.februar 2019.

    Zadnji cas,da se vmesa policija in razisce saj zato so placani.

    • Spark 19:48 07.februar 2019.

      So zasedeni, lovijo sami sebe.

    • borut08 15:09 09.februar 2019.

      Ja terorizirajo nas drugace mislece,ki smo naperjeni proti lopovskim elitam in morajo oprati razne Jankovice,Jansate itd.sumov oz.kaznivih kriminalnih dejanj.

  • Onlytime 18:11 08.februar 2019.

    Kaj, ko bi že enkrat pustili zdravnike pri miru in se raje ukvarjali s politiko? Ko vam je hudo, iščete njihovo pomoč, ko ste pa zdravi, pa udrihate po njih in po njihovi strokovnosti. Zdravniki so VEČ KOTBOGOVI in vcepite ...prikaži večte si to že enkrat v glavo. Nihče se nikdar ni mogel in se ne bo mogel primerjati z njimi. Seveda delajo tudi napake. Nikjer niso podpisali, da jih ne bodo. Kaj vsi ostali jih pa ne? So tudi dobri in manj dobri, tako kot pri vseh poklicih, ampak oni so edini, ki rešujejo.

  • Onlytime 18:16 08.februar 2019.

    ... Kaj na svetu je pomembnejše, kot zdravje in življenje? Kdo drug nam še lahko povrne zdravje in izboljša življenje, kot oni? Obstaja še kdo? Ne, ni ga takega junaka, ki bi se po 10,11...ur v operacijski boril za življenje ...prikaži več popolnega neznanca. Rešujejo in reševali bodo, bodisi z zaklopkami za 7000 ali 1900 €.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.