Slovenija /slovenija/crna-kronika
50 ogledov

V vodnjaku našli mrtve medvede

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 18:40 16.april 2012.

    uboga žival kako se je mučila predenj je poginila.nekdo bi moral zapreti in zavarovati te vodnjake. Naslednič bo pa človek.

  • Nina Velic 19:00 16.april 2012.

    grozno :S

  • recesija 19:15 16.april 2012.

    Samomor!

  • albert 19:55 16.april 2012.

    In se vprašam kater kreten je dal MK minus. Morda bolnik z recesijo?

  • KOJAK 20:28 16.april 2012.

    Suša in žeja so naredili svoje...

  • MK 23:27 16.april 2012.

    hvala za tvoje vprašanje. Tudi sam se čudim, kaj sem napačnega napisal?

  • lea86cebasek 18:59 16.april 2012.

    večje bedarije še nisem brala!...4 medvede našli mrtve v vodnjaku??!! seveda s pomočjo "višje" sile je vse mogoče...pa se vprašaš kam gre naš svet?...ŽALOSTNO

  • reider 21:29 16.april 2012.

    To ni še nič. Tu prinas je padel še majhen pes noter v enga zapuščenega. " sta skupaj zelo blizu. Pa sem javil na občino in že 3 leta nič. Moj sosed je sam zadelal bolj za silo enega. Pes ...prikaži več je bil njegov. To je rezultat človeške malomarnosti in brezbrižnosti.

  • Žurnalček 22:13 18.november 2012.

    Sva midva z prijateljem , kopala kure proti ušem, vendar je on premalo razredčil sredstvo in je polovico kur poginilo. Sva jih dala v polivinil vreče , tiste od grozdja in vrgla v zapuščeni vodnjak. No in je malo smrdelo ...prikaži večo , oblast v mestu se je pa med tem tudi že zamenjala in so po vonju ugotovili , da zna to biti masovna grobnica. Pa so prišli vsi dejavniki države, pa je pršu Unprofor, pa je šel noter gasilec pod dihalnim aparatom in ven privlekel prvo vrečo z žrtvami. Pa so ven padle zgnile kure, nakar so se domačni takoj spomnili kopanja kur proti ušem, nama neprisotnima hebali mater . Ja so bli pa državni organi zlo zlo razočarani , ker niso našli masovne grobnice ! No so , sam ne z pravo vsebino !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.