Slovenija
386 ogledov

V zapor za sedem mesecev

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 16:40 24.maj 2013.

    Sem vesel da se je zgodilo.Me pa zanima, kdaj se bo nekaj podobnega zgodilo z največjim ljubljanskim gangsterjem...pa tudi koprskim, da se ne pozabi...

  • Oxxo 21:50 24.maj 2013.

    Meni gre počasi na bruhanje, ko ga vidim in slišim to njegovo nakladanje in zlaganje laži na laži... GOTOF SI Kangler. Upam, da ne boš živel ampak životaril! V bankrot si poslal mesto Maribor!Škodljivec!

  • Oxxo 21:51 24.maj 2013.

    Prevarantka ne vedeževalka!

  • joc2013 16:23 24.maj 2013.

    Razen Zokija in Popa, ki sta seveda najbolj poštena, je roka pravice dosegla tudi župana, ki je imel kar lepe dohodke iz kmetijstva in mu je seno navrglo tu pa tam kakšno nepremičnino.Upam, da jim ne bo zbežal, preden ...prikaži več z njim poračunajo še radarski sistem. Sicer se zanašam na Virantovo učinkovitost, ker se mu od strahu pred njim, kar sami predajajo.

  • Šemefuky 16:51 24.maj 2013.

    Saj mu je menda vedeževalka to napovedovala za prihodnost, vendar, ko jo je brusil v udobnem stanovanju, ga to ni skrbelo. Ka si nora, ka te je, a mene da bi zaprli, je reko mali prč. A vedeževalka je imela ...prikaži več prav, ni zaman obogatela.

  • mirko 17:14 24.maj 2013.

    Normalno da ne, če je predlog (Kanglerjev) izbire najemojemalca občinskega stanovanja izbrala komisija pri stanovanjskem skladu, vse skupaj pa potrdil mestni svet. Praviloma bi morali iti v zapor cel MOM (mestni svet občine Maribor) zaradi koruptivnega dejanja, tako so pa ...prikaži več še sedaj na stolčkih mestnega sveta.

  • marjan 17:26 24.maj 2013.

    Če bi sodišča ukrepala s tako hitrostjo tudi v drugih primerih, bi bili že davno Švica. Na drugi strani, pa se npr. procesi proti Popotu vlečejo že okrog 10 let za svinjarije 10 krat hujše kot oddaja nekega občinskega stanovanja.

  • Avatar atojeto
    atojeto 17:50 24.maj 2013.

    Tak človek sedi v državnem svetu. Vse obsojene ven iz vseh javnih funkcij.

  • dragec 16:26 24.maj 2013.

    lopof

  • ac-dc 16:53 24.maj 2013.

    Če bo toti šel sedet sem jas papeš. Ko bom vido bom verjo.

  • mph 17:10 24.maj 2013.

    Vedeževalka pa taka, da tega ni predvidela ... :-))

  • marko 17:49 24.maj 2013.

    Žalostno je da se jih zapira za banalne zadeve,enako velja tudi za hildo in ostale tajkune,glavna kriminalna ( mislim na nihova kriminalna dejanja da ne bo pomote) dejanja pa mečejo pod preprogo ,to je slevensko sodstvo vvse po vrsti skorumpirano

  • BenX 18:12 24.maj 2013.

    gotof je! :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.