Avto
357 ogledov

Vam ob gajbici na parkirišču zavre kri?

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JackD 20:08 31.december 2014.

    Sicer m zelo proti gajbičarjem. Vsaj tistim poleti. Ampak pozimi pa bi jih lahko dopustili. Punca živi v rožni dolini v Ljubljani in vidim, makostvari stojij. Mol itak očisti samo ceste pa še to tako, da gre ves sneg splužijo ...prikaži več v bokse. Potem skidaš sneg izpred svoje hiše in ti ga takoj zaparkira nekdo, ki živi tri hiše stran, ampak je prelen, da bi skidal pred svojo hišo, v zasnežen boks pa tudi ne bo parkiral. Aja parkirišče je pa itak od Mola, ki je letos začel zaračunavati še parkirnino. In take 'gajbičarje' povsem razumem. Sicer pa sam nimam takih problemov. Mi imamo dve garaži in še dovolj veliko dvorišče, ki ga skidaš inpotem ne rabiš nobenih gajbic :)

  • mph 09:35 01.januar 2015.

    Se dogaja, da nekateri mislijo, da je javni parking njihov 365 dni v letu, neodvisno od snega. V naši soseski kar trije, ena s košarami, druga dva pa redno dvigata "vsilijvcem" vsaj brisalce (pri enem od teh je še sum ...prikaži več sicer na občasno praznjenje gum, ampak bi moral človek nastavit kamero, da evidentira).

  • tecumseh_1975 11:06 31.december 2014.

    se ne. mi gre pa na k***c.

  • d 09:20 31.december 2014.

    Kaj pa astronomska kazen za MOL, ki ne ocisti javnih povrsin ?

  • KOJAK 10:57 31.december 2014.

    Se ni vredno sekirat...

  • Johan Spohan 11:46 31.december 2014.

    Če je Fronc debil si pa ti super lenuh in bebec.

  • Ferluci 12:04 31.december 2014.

    Očitno vedno gledaš samo na svojo rit, za druge ti ni mar. No ja, cvet naroda ravno nisi.

  • mihatirs 13:40 31.december 2014.

    mucek...za ta narod sm jz tok naredu, k ti ne boš nikol...do takrat ti pa pustim, da pucaš parkinge namest mene. pa lepo se imej v letu 2015

  • Ziher 14:15 31.december 2014.

    Jaz teh problemov nimam, ker nimam avta. Avtobusi mestnega prometa so zakon, zadnje čase vozijo točno do minute. Je pa res, da bi nekateri parkirali tudi na luni, če bi to bilo možno, samo, da se ne mučijo s kidanjem snega.

  • Osmi 15:57 31.december 2014.

    Glede na tvoj komentar sklepam, da si eden izmed teh "gajbičarejv"!!!

  • Avatar Zala
    Zala 20:48 31.december 2014.

    Sem mislila, da se to ne dogaja več. Očitno se v zasneženih zimah miselnost Slovencev zoži na gajbico na očiščenem parkirnem prostoru. Ampak, ljudje, če ste kupili gajbo krompirja ali česarkoli že, morebiti ničesar in ste prazno gajbo dobili pri ...prikaži več zelenjavarju Hajrudina, še ne pomeni, da ste z gajbnim markiranjem, kot psi in mačke, kupili parkirni prostor.

  • mihatirs 11:35 31.december 2014.

    jaoo ker debil, zarad kupa zamrznjene vode se ti sekiraš....zavedi se da parkirni prostor ni tvoj, ampak od vseh...če ga spucaš še ni tvoj, je tvoj dokler imaš tam avto, ko ga umakneš je spet od vseh...Če hočeš da je ...prikaži več tvoj, daj prošnjo na mol, da bi odkupiil un košček, do takrat pa boš tako kot preostalih miljon ljudi po svetu čistil zase in za svojo rit, da ne bo umrla od maščobe na kavču, a s čiščenjem še ne boš dobil lastninske pravice. Lp

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 12:12 31.december 2014.

    Res se kaže najboljša rešitev da raje kot poprijeti za lopato velja poklicati na Policijo in prijaviti lastnika parkirišča, ker ga ni očistil. Drugače se mi a gajbice ne zdijo problematične, če se zavedaš da je tam, ker se je ...prikaži več nekdo pomatral da je prostor ščistil tako da se lahko tam parkira. S tem je v okolici eno parkirišče več na razpolago in iščeš dalje. Določenih ljudi v blokih se že zadnjih 20 let lopata na vhodu nikoli ne prime za roke izredno radi pa parkirajo na očiščenem terenu. Rešitev je pa preprosta. Za take rade volje vzamem lopato in očistim še sosednji parkirišči in avto zazidam s snegom tako da tud noter ne more. Najbolje je to čez noč da do jutra pomrzne. Ta ki je skracal ta članek je že en od kandidatov za tako lekcijo.

  • 4krogci 18:17 31.december 2014.

    Sam imam garažo k dam raje 50e kot pa da vsak dan čistim avto in je je... z iskanjem parkinga, pa vendar nimam proti gajbicam nič, saj se je nekdo pomatru in ščistil prostor in verjetno ga noče vedno ko ...prikaži več hoče parkirat ane?? uki je potrebno uredit lastninjenje parkirjev in kar je zasebno obvezno vsak sam, kar je pa javnega pa ima da cestari porihtajo drugače pa kazni in je stvar rešena. Sam si počistim tudi pripadajoči del pred lastno garažo (da si ne nosim snega v garažo), pa morem isto skoraj gajbice postavit, da mi kdo tja ne parkira, čeprov je znak prepovedano parkiranje!! Kultura šoferjev je na nuli na zalost!

  • tecumseh_1975 10:23 31.december 2014.

    nisem za gajbice, amapk nekako je to edini sistem da se izogneš interakciji" s kreteni in lenuhi.Prvi primer: živim v bloku. Lansko leto sem sčistil svoj avto, potem pa še parkirni prostor. Avto sem vmes premaknil malo vstran in ...prikaži večn ko sem zaključil sem šel po avto in v tisti minuti in pol je prišel en kreten in zaparkiral tam kjer sem sčistil. Pri tem je povozil tudi lopato, tako se mu je mudilo. po par minutni diskusiji o tem kako in kaj sem mu rekel da ima 10 sekund potem pa mu bom lopato zapičil skozi sprednjo šipo. In to je potem zaleglo. Drugi primer: zadnji sneg letos... sčistim sneg z avta in ga potem tudi odmečem s parkinga. Prestavim avto in potem sčistim sneg še s 4ih drugih parkingov. Tako za rekreacijo in dobro voljo. itak sta se takoj našla dva kretena ki sta potem svoj avto še zasnežen premaknila na očiščene parkinge in potem jasno tam pometla še sneg z avtaomobilov. In ta pomrznjen kup snega je sedaj na parkingu in zaseda polovico enega boxa. In takih ki to na

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.