Svet
114 ogledov

Varnostniki pretepli Brazilca, ker se je poljubljal s fantom

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 16:10 03.junij 2017.

    Bolezenske anomalije pač nimajo kaj pričakovati proti večini. Te bolezenske anomalije niso niti "manjšina", da bi lahko zahtevali nekakšne pravice, ampak jih je potrebno zdraviti ali pa poslati v CIRKUS. Hočejo nam prikazati, da je vsak 6 državljan gej, ne ...prikaži več spomnem se enega v okolici ali v radiusu 2km! To so vsi soroševi plačanci in tisti, ki uničujejo našo kulturo in tradicijo ter sam zakon narave! Poleg tega pa otroci (posvojeni ali iz epruvete) trdijo, da jih lgbt strši vodijo na razne bizarne sestanke, kjer se pred njimi ližejo in neprimerno obnašajo, če njihovi otroci tega ne sprejmejo pa se vsi zarotijo proti njim in jih kasneje omalovažujejo ter izvajajo presing nad otrokovo odločitvijo!!

  • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 18:33 03.junij 2017.

    Svetovno znano je, da so balkanci omejenci, sploh kockaste gnide, tako, da se temu ne čuditi, temveč se pripravite na to. Omejeni kockarji, kaj češ tako je. Vi pa še kar rinite dol, bedaki nezavedni!!!!

  • Žurnalček 17:38 03.junij 2017.

    Zdaj mi je pa dosti vašega reklamiranja oz. tihega reklamiranja NOVE 24 TV ! Če že ne morete drugače ZAHTEVAM ,da zraven slike objavite še na katero stran bomo prišli, kajti jaz KANALIZACIJE in greznice NOVE TV ne mislim gledati ...prikaži večti ! Zahtevam , da spodaj napišete na kateri strani se nahaja posamezni članek , drugih portalov !

  • cogocogo 17:53 03.junij 2017.

    saj ni vazno kaj je tip ki so ga prbutali drugic bo lahko kdo prebutan ker je slovenec ali kaj drugega tu se gre za to da se ne tolce ljudi ki ne iscejo batin ,,zal je to bolj nacijonalizem ...prikaži večijonalizem kot kaj drugega ,dokler me tak drugacen ne tika me ne moti ,,tako kot ne maram da me kdorkoli brez razloga nadira ali da bi me udaril ne brigajo me drugacni dokler me ne tikajo ,,in to je to ,ko pa bi me kdorkoli hotel napasti bom poskrbel da mu ne bo lahka pa ce mi bo to zadnje v zivljenju gredo pa mi na k...tipi ki se vtikajo v vse kar naj jih ne bi brigalo

  • Five 19:54 03.junij 2017.

    A veš, da se ti lahko zgodijo batine,ker nekomu ne boš všeč.Boš takrat govoril: še me daj, sem si zaslužil.Upam, da te bo izučilo, da smo pred bogom vsi enaki!Bog ima najraje tiste, ki se jim ...prikaži več dela krivica zaradi hudobnežev, ki ne prenesejo ljubezni.Bog s teboj in Bog nam pomagaj!

  • sprehajalec 20:53 03.junij 2017.

    Prav imajo, sedaj bomo pa vsi ploskali, če se bosta dva lizala pa provocirala. V imenu česa pa. Gre za nasilje zelo majhne marginalne skupnosti nad večino. Nihče jima ne bo ničesar naredil, če bosta to opravljala sama nekje za ...prikaži več štirimi zidovi. Vesela naj bosta, v 70% svetovnih predelov bi jo še veliko slabše odnesla. Bravo hrvati.

  • MihaPu 17:33 04.junij 2017.

    Seveda da ima, so že bolani kot taki in potrebno jim je pomagati priti na naravno pot. S kakšnimi hormonskimi pripomočki in pa zdravljenjem v razmišljanju. Anomalijam moramo pomagati stopiti na pravo pot. Sem takoj za akcijo POMAGAJMO SOROŠEVIM ANOMALIJAM ...prikaži več in multi-kulti neoliberalcem ter izbrišimo njihov virtualni mavrični svet v katerem so ujeti in mislijo da so "manjšina". Daleč od manjšine ste vi.

  • sprehajalec 20:50 03.junij 2017.

    Na novi lahko zveš resnico, drugje je samo treš. Snemi rdečo kopreno iz svoje glave, pa odpri oči.

  • Božidar Dinič 18:37 03.junij 2017.

    za batine spremni nov gejevski pozdrav

  • nergač 18:58 03.junij 2017.

    zaman ti zahtevaš od žurnalcev, le izbrisali te bodo, če ne boš tiho....

  • gogi3 19:11 03.junij 2017.

    pač ustaši

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 16:04 03.junij 2017.

    Klasična katolibanska homofobna golazen! Take bi morali zmetati v Hudo jamo, še prej pa šus!

  • ecco 16:43 03.junij 2017.

    Homoseksualnost ne more biti kvalificirana kot bolezen, ker na posameznika nima nobenega negativnega vpliva na zdravje! Bučman!

  • Žurnalček 17:27 03.junij 2017.

    Miha v kašo piha ! Da ni stud ti vodovodar ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.