Slovenija
6725 ogledov

Varuh: "Klici o agresivnih partnerjih in sosedih eskalirali"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:56 01.april 2020.

    Ljudje se danes poročajo ( ženijo) zaradi določenih koristi, prav malo pa iz ljubezni. Saj tako zelo malo preživijo s partnerjem in otroci. Ko pri de do takšne situacije kot je sedaj pač ne znajo živeti skupaj, ker nimajo niti ...prikaži več slučajno skupnih interesov razen denarja. Lahko mi dajete minuse ampak mišljenja pač ne morem spremeniti.

    • damir55 09:14 01.april 2020.

      Saj dejansko smo z nekom zaradi koristi, pa ni nujno materialnih...lahko je to humor, komunikacija, delovne navade, dobrosrčnost itd...

    • Snežinko 09:35 01.april 2020.

      Ljudje so se vedno poročali iz koristi - ali so to materialne ali pa mesene. Glavni razlog "poročanja" je pri "normalnih ljudeh" vedno bil in vedno bo razmnoževanje. No, dandanes imamo polno osebkov, ki jim je to "postranska nuja", dostikrat ...prikaži več celo "pomota", kariera je seveda glavna stvar. Ločitve so potem neizbežne.

    • damir55 09:44 01.april 2020.

      Zanimivo je, ko vidim 25-30 letnike v resnih vezah, seveda oba obvezno visoko šolana., po vsej verjetnosti sta se spoznala v študijskih letih ...kregata se sploh ne, kar vse po vrsti je kul.pri partnerju, oba se povsod strinjata itd....mislim, ni ...prikaži večni mi jasno kakšne veze so to, če je odnos tako površinski

    • Avatar ovca
      ovca 11:18 01.april 2020.

      Ker ljudje so ratali površinski.Pa poglejmo prijatelje.Večina ljudi nima nobenega prijatelja, imajo pa 1000 znancev.In, ker nimajo niti enega pravega prijatelja,so psihoterapevti in psihiatri polno zasedeni.Bolezen današnjega časa je,da človek ne zaupa niti sam sebi,kako naj potem zaupa komu drugemu.In ...prikaži več so v začaranem krogu,vse tiščijo v sebi,to pa privede do agresije,ker se pač nekje morajo sprostiti.Če hodite po svetu z odprtimi očmi,vse to opazite.

    • kapibara1 10:48 02.april 2020.

      Mislim da se ljudje več razmnožujejo brez porok, pol pa splavi al pa obdrži.. kakor s porokami..

  • 31d2cb75bba7a057b2d837348db07ecb8f4a128c 14:24 01.april 2020.

    ljudem se utrga, ko so zaprti zaradi korone chan, normalno, kaj pa čakate. meni je tudi ena stara cimbara rekla vse mogoče, ker nisem na cesti nosil maske. ona pa vsa pametna, kako da oni papirček, ki ga sigurno nosi ...prikaži več že 2 tedna, pomaga. vse skupaj je ena komedija 🤡🌎

  • Avatar karjola
    karjola 10:10 02.april 2020.

    Avtor članka, moja učiteljica slovneščine bi ti dala cvek ker ne uporabljaš slovenščine. Recimo beseda eskalacija ima lepo besedo v slovenščini= stopnjevanje ...

  • stromar 19:40 01.april 2020.

    VČP pejd nazaj spat, ni še konec zime

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.