Slovenija /slovenija/crna-kronika
1947 ogledov

Vaščani prepričani, da je ptičke lovil za kosila Italijanov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • robi2107 12:47 14.marec 2023.

    Najbrž so to za njih ene take leteče girice.

  • leonardo 12:42 14.marec 2023.

    A ni čudno. Okoli moje hiše so vsi našteti ptički, pa še eden ni padel iz gnezda. Sicer pa, kaj imajo lahi od drobnih ptičkov, ali jih žrejo s perjem vred, da so sploh za en grižljaj. Koliko jih morajo ...prikaži več pobiti za eno kosilo? In kaj sploh od tega drobiža jedo? Pokvarjenci ali umski posebneži?

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:47 14.marec 2023.

      Polh isto,nič od njega se ne naješ,skrajno neumno jih je lovit ,izgovor je zdravilna mast ,kot da jo res kdo uporablja,skoraj nihče,pobijejo pa na 100000-e polhov vsako leto ,celo običaj je to in prav vsak jih lahko lovi v Sloveniji .

    • leonardo 07:26 15.marec 2023.

      Ja Nich. Se strinjam s teboj. Zgrožen sem bil, ko sem bral kako se zbere gruča prismod s kučmami njihovih repov na glavi in hajd v gmajno. Ko sem pred leti znancu rekel, če je normalen, da gre na hajko ...prikaži večo nad te male živalice, se je odpovedal lovu. Vsaj enega sem odvrnil od barbarstva.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:06 15.marec 2023.

      Mi smo šli na polhe. ko smo bili mladi ,bil je samo izgovor za žur,polhov nidar in nikoli lovili,to je brez veze in neumno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.