Svet
6 ogledov

Vatikan za uporabo sile zoper Islamsko državo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 16:15 15.marec 2015.

    Nsj raje ta zalega počisti pred svojim pragom, šele po naj gre čistit sosedovga!!! Naj raje iztrebijo vse pedofile, homiče in ostale iztirjence med škofi, župniki in ostalo zalego!

  • hubertfast 16:02 15.marec 2015.

    Tudi sam kot kristijan podpiram akcijo in iztrebitev islamske države.

  • francl12 16:12 15.marec 2015.

    trotl, a se sploh zavedaš, da ta vatikanska zalega ni nič boljša od islamistov! VSI SO GLIH, VSE VERE BI BILO POTREBO IZTREBIT!!!! Človek naj biva z naravo, vse ostalo je larifari!

  • nina 17:31 15.marec 2015.

    Gliha vkup štriha vsi so enaki ekstremisti,jezusa iskoriščajo za svoj interes.Živeti bi morali po njegovih naukih potem ne bi bilo vojn in kapitalizma.

  • dragec 13:27 16.marec 2015.

    Nič novega od katoličke cerkve

  • Rastko 17:55 16.marec 2015.

    Mojca, četudi bi bil samo en pedofil v RKC, je to sramota za vero in katolištvo! Ne zagovarjaj lopovščin, ker je pedofilija lopovščina, ki je med fajmoštri sploh ne bi smelo biti!

  • Rastko 17:57 16.marec 2015.

    Če si kristjan, to pomeni da si kristusova rit, ker kristjan to pomeni (Christus annus). Bodi raje Kristusova priča, potem ne bo sovražil muslimanov, ker je to Jezus prepovedal!!!

  • Rastko 18:00 16.marec 2015.

    Si pa res samo mojca, da ne veš, da islamiste vzgajajo katoliki (jezuiti), da delajo z njimi zmedo po svetu. Ko boš to razumela, boš začela ljubiti Jezusa, ne pa ljudi, ki delajo zločin!!!!

  • mojca003 16:35 15.marec 2015.

    Po tvoje bi morali iztrebit kar vse človeštvo. A misliš da med ateisti pa ni pedofilije, itd. vseh mogočih zadetkov. Wake up. Povsod so določeni problemi, samo teli islamisti so pa čisto izven okvirov.

  • mojca003 16:32 15.marec 2015.

    Ej, dej si malo preberi statistike. Potem boš videl, da je procent pedofilije itd. enak ali nižji kot v drugih skupinah, organizacijah itd.. Torej - po tvoje nihče ne bi smel nič narediti, ker bi morali najprej pri sebi počistiti. ...prikaži več Bravo. Kaj mamo en izobražen folk tukaj v Sloveniji, ne morš verjet.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.