Slovenija
26 ogledov

Veber postal novi predsednik DZ

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klincek 11:49 27.februar 2013.

    katastrofa za slo

  • gec 12:07 27.februar 2013.

    klinček spokaj,skupaj s tvojimi gnoji......za vedno.

  • gec 12:08 27.februar 2013.

    ČESTITKE g. VEBER.

  • dragec 12:09 27.februar 2013.

    ma daj ne bodi tako pesimističen

  • Opacity 12:17 27.februar 2013.

    www.uporabi.net

  • Igor Golob 12:19 27.februar 2013.

    Prvi žebelj imenovani Veber v krsto Slovenije je zabit,pogreb se nadaljuje nekje do polnoči,TROIKA že pakira kufre,kraja Slovenije se bo povzpela do neba ,janković si mane roke,kučan slavi v hobitovi hišici v murglah,Slovenci ki ste pa nasedli levakom ste pa OVCE

  • titty 15:58 27.februar 2013.

    katastrofa za slo se je končno končala!!!! Juhuhu! Konec diktature!

  • privat 12:21 28.februar 2013.

    Pa kaj res Slovenija ne premore enega politika ,ki mu bi narod lahko verjel???Ki bi delal samo "pošteno" Mat koliko bo lahko ta ladja še plula?? Dokler moj otrok ne bo lačen...potem pa se nebo dalo drugače kot "narod si ...prikaži več bo pisal sodbo sam"!! in ne lopovi in tatovi!!

  • klincek 13:02 28.februar 2013.

    gec a si s kočevja ko ga tako obožuješ,lohk ga dam peleš

  • ennanova 11:09 27.februar 2013.

    Božo Repe - Evropske integracije, revizija zgodovine in novi protifašizem http://za-misli.si/video-svet/predavanja/817-bozo-repe-evropske-integracije-revizija-zgodovine-in-novi-protifasizem

  • mph 11:32 27.februar 2013.

    Preoster? Glavni moj očitek je ravno obraten, da je premalo, preveč kulturen s takimi, ki ne razumejo jezika kulture. SLS pa je glavni stroj za delanje zgage, to je več ali manj vedno bolj očitno, Luda a Mila je itak ...prikaži več privesek SDS, .... še Erjavec mi je bolj sprejemljiv. Seveda, samo moje prepričanje. :-)

  • mph 11:53 27.februar 2013.

    Bravo, čestitke. Ne, da sem navdušen, ampak vse, kar ni ta resnična katastrofa, ki jo imamo zdaj, je mega.

  • Igor Golob 12:49 27.februar 2013.

    državnem zboru so bili pravkar razglašeni rezultati tajnega glasovanja o novem predsedniku DZ. Janko Veber je bil izvoljen za to funkcijo z 52 glasovi. Vendar pa ima precej masla na glavi - poleg slabega vodenja kočevske občine tudi hujskanje k ...prikaži več nestrpnosti.Mandatno-volilna komisija je državnemu zboru namreč leta 2009 predlagala, naj dovoli začetek kazenskega pregona zoper poslanca SD in kočevskega župana Janka Vebra. Poslanec, ki se na imuniteto ni skliceval, je bil obtožen kaznivega dejanja hujskanja. Tožilstvo mu namreč očita, da je kočevske občane pozval na protestni shod proti preselitvi romske družine Strojan.Okrožno državno tožilstvo v Ljubljani pa je junija 2007 zoper njega vložilo obtožni predlog zaradi kaznivega dejanja hujskanja. Tožilstvo mu namreč očita, da je s pozivanjem in objavo oglasa hujskal krajane k protestnemu shodu ter k upiranju ukrepom vladne komisije za zaščito romske skupnosti, ki je iskala lokacijo za naselitev Strojanovih.

  • mph 14:25 27.februar 2013.

    In kaj bi rad povedal? Proti Jankoviču npr. teče 10 procesov. Še največ pa pove to, da jih je od tega 9 sprožil moteni Jazbinšek. Mislim pa, da vsi skupaj politiki, kar jih je v Sloveniji, nimajo skupaj toliko masla ...prikaži več na glavi kot vaš Majer.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.