Slovenija
6020 ogledov

Več kot tretjina slovenskih zdravnikov razmišlja o drugi karieri

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 16:18 17.februar 2023.

    To zgolj demonstrira, da se je veliko zdravnikov odločilo študirati zarad denarja, malo je tistih, ki ordonirajo iz srca!

  • bobubob 16:10 17.februar 2023.

    Najprej naj zbrcajo iz svojih vrst lažnive, koruptivne in do obisti pokvarjene fahidiote. Začnejo lahko kar pri svoji zbornici. Preostanek stroke pa naj se zaveda, da moramo vsi vestno opravljati neko delo, če želimo preživeti in da niso 'prvi med ...prikaži več enakimi'. Ko jim to postane jasno, naj se prično primarno ukvarjati s preventivo. Kaj kmalu jih bo dovolj, dovolj bodo imeli tudi spoštovanja tako zdravih kot tudi spoštovanje maloštevilnih njihovih pacientov. Pa tudi denarja bo. Pošteno zasluženega!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:10 17.februar 2023.

    Ne gre vseh v istih koš metati. Po moje je tistih 36%, ki razmišlja o opustitvi svojega poklica, tistih ta bolj angažiranih. Ker sem žal precej odvisna od našega zdravstvenega sistema vidim in doživim marsikaj, z gotovostjo pa lahko zatrdim, ...prikaži več da nimajo vsi enake "gužve". Lahko bi napisala cel "potopis" o mojih zdravstvenih izkušnjah.

  • Ender3 16:21 17.februar 2023.

    Samo jamranje jih je, morda pogrešajo novo planodemijo, da se malo odpočijejo od hudega ne/dela in nadležnih bolnikov po ambulantah. Njim je merilo samo denar bolnik pa, ne bodi jih treba. Koliko od njih je bilo na bolniškem dopustu zaradi ...prikaži več preobremenjekosti in izgorelosti. Edino kar je, z njimi primerljivo je, zdravstvo v nekdanji skupni državi. Imajo eneke razmere, kadrovski manjko in podobne rezultate in učinke.

  • Luksi 17:53 17.februar 2023.

    Lenuhi nategunski, njih bi morala policija preganjati. Za enega otroka sem že plačal ortodonta, zdaj bom pa še za drugega. Kljub temu, da so vse storitve zdaj plačane iz zavarovanja bo na vrsti čez 4 leta, če pa plačam pa ...prikaži več v enem tednu. Banda pokvarjena..

    • mina6 20:59 17.februar 2023.

      Bedak. Ortodontov manjkaaa. Država je kriva, da ni ustrezno ukrepala, da bi bilo več kadra. Tudi ti ne delaš 10 kratno.

  • Avatar darklord
    darklord 18:01 17.februar 2023.

    Koliko stane študij medicine v Sloveniji? Verjetno ni poceni. Torej, vrni denar in srečno, če nočeš opravljati svojega poklica. Isto velja, če gre nekdo delat v tujino, izobrazbo pa je pridobil pri nas.

  • andrej084 18:13 17.februar 2023.

    Kaj razmišljajo da bi sli med avtomehanije???

  • albert6 07:49 18.februar 2023.

    Ukinitev medicinski faks i povečajte šolo za kleparje

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.