Slovenija
31979 ogledov

Več let po smrti očeta ji je Furs sporočil, da mora poravnati njegov dolg

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Harrison 10:11 15.december 2019.

    FURS je ena najbolj pokvarjenih ustanov, kar jih je v državi. Dolžnik tudi ni nujno, da dejansko ve, da je kaj dolžan. Furs namerno zavlačuje z obvečanjem in pozivanjem k polačilu, ker se jim enostavno to splača. Obrestno obrestni račun ...prikaži več in naprej nima smisla razpravljati.

    • ode 12:40 15.december 2019.

      Vsi dolgovi, zabeleženi na davkariji, nikoli ne zastarajo. Poznam nekaj primerov, ko od konca 2. s. v. naprej, ni bil plačan davek na stavbno in kmetijsko zemljišče. Dediči so morali dolg odplačati z obrestmi za nazaj ali pa se dediščini ...prikaži več odpovedati. V tem primeru sodišče nepremičnine proda in z izkupičkom poplača davčni dolg, ki je s tem poplačan, tudi, če je bil iskupiček manjši.

    • Avatar TruthWillPrevail
      TruthWillPrevail 23:07 15.december 2019.

      Tak davek je itak kraja. Po naravnem pravu ima vsak človek pravico do bivališča na Zemlji brez da ga kdorkoli bremeni z denarjem - beri davki.

  • ode 08:41 15.december 2019.

    Dedič je dolžan vse zapustnikove davčne in druge dolgove poravnati, a le do višine skupne vrednosti zapuščine. Če je dedič že prej seznanjen z dolgovi zapustnika, bi moral zapuščino najprej uradno oceniti, sploh pa, če ni dedič 1. dednega reda, ...prikaži več ker mora potem še plačati davek na zapuščino. Včasih je treba dobro premisliti ali sploh prevzeti zapuščino od prezadolženega zapustnika.

  • Harrison 10:15 15.december 2019.

    Meni so naračunali za 6.800 eur več dolga, kot bi ga moral plačati. Ko sem to ugotovil in prišel k njim, se mi je utrgalo, da sta me varnostnika bolj na trdo pospremila ven iz zgradbe. Odgovor dotične, ki se ...prikaži več je zmotila je bil, da ona ni kriva, če so bolniške in porodniške in da je za vse sama. Tako da, čim dlje od Davčne ulice 1.

    • Avatar Leon
      Leon 12:42 15.december 2019.

      Walter reši vse zadeve ! Za takšen znesek je vredno v investicijo.

  • Avatar Žare Dolenc
    zare 19:46 15.december 2019.

    No, meni so po osmih letih upokojitve poslali izvržbo zaradi neplačanih prispevkov za socialno varnost, vseh 45 let, z benificirano delovno dobo, sem bil zaposlen pri istem delodajalcu in ZPIZ pri izračunu pokojnine ni zaznal nikakršnih nepravilnosti. Potem pa bodi pameten.

  • kapibara1 13:46 15.december 2019.

    Kot je že razložil: Ob dedovanju deduješ VSE: + in - ; sevda če se dedišnini, ki je manjša od dolga, ne odpoveš..

  • srecnii 20:15 15.december 2019.

    Ženska bi poklicala na FURS in vprašala če je zapustnik bil kaj dolžan in to je to. Tud mi vsako leto pokličemo in povprašamo če smo vse obveznosti poravnal, potem gremo dalje --->

  • jakec1575 10:09 15.december 2019.

    V Sloveniji noben postopek ne ustavi izvršbe.

    • tudbognasvečnereši 10:57 15.december 2019.

      Pri postopkih proti tajkunom ali Jankovićem in njemu podobnimi niti slučajno ne morejo priti do izvršbe.

    • Avatar Leon
      Leon 12:43 15.december 2019.

      Krivosodje je zakon .

    • kapibara1 13:45 15.december 2019.

      @ tud - Spomni se direktroice FURS-a ki je objavila pisni ODLOG plačila DDV ( v nedogled-neomejen odlog), takrat v višini 6 miljonov evrov, koncernu jankvič_ ODLOG plačila ddv ( kdo ga dobi), prejela grozilno pismo napram otrokom( baje iz ...prikaži več srbije) zbolela in odstopila..

    • Avatar Leon
      Leon 14:04 15.december 2019.

      kapibara 1 ....ne spomnim se imena . Spomni me ?

    • kapibara1 18:03 15.december 2019.

      @ leon, sedaj se piše Šircelj.. Pa saj je bilo na veliko v javnosti.. res pa da, mogoče en slab teden, ne več..- Minulo soboto sta se civilno poročila poslanec Janševe SDS in predsednik parlamentarnega odbora za finance in monetarno ...prikaži več politiko Andrej Šircelj ter generalna direktorica davčne uprave Mojca Centa. Sin slovenskega novinarja Jože Šircelj,

    • kapibara1 11:54 16.december 2019.

      @ tud - kako da ne : Spomni se vehamentnega zasega hišnega trezorja in odpiranje le tega..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.