Svet
20 ogledov

Večina jih pogreša Jugoslavijo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McBobo 18:59 09.marec 2012.

    Mogoče pogrešam Jugo do leta 80; se pravi Titovo Jugoslavijo. Drugače pa sem in vedno bom podpiral samostojno Slovenijo. Treba je začeti upravljati sistem, tako kot se zagre. Dokler pa bodo vsi drugi več vredni, kot pa pošteni in delovni ...prikaži več ljudje, pa gremo v smeri bankrota. In ko bomo doživeli bankrot, bodo mogoče politiki začeli opravljati delo, za katero so plačani. Drugače pa bomo postali država anarhije. Druge ni.

  • Darko 16:59 09.marec 2012.

    No jaz jo ne pogrešam niti malo, sploh se ne spomnim, da je kdaj bila.

  • Žurnalček 14:26 10.marec 2012.

    Jaz tudi in to zaradi tega, ker je Yuga imela GOLI OTOK , Slovenija ga pa nima . Zato je v njej tudi tako moralno razsulo. Vsa politično- finančna banda , bi že bila tam in v državi bi bil ...prikaži večl red, zakon in mir.

  • vladek 17:29 09.marec 2012.

    Ja seveda,takšni kot so ta mali in brko in njima podobni,če ne zastopite samo komunisti ki so imeli vse zastonj.In samo Kumrovško šolo.

  • privat 06:59 11.marec 2012.

    jugoslavija bi še danes obstajala ,če bi se narodi odločili za jugoslavijo brez beograda! Slovenija ,hr.bih,kosovo ,vojvodina ter sanjak!Ostalo bi vse bogastvo nekdanje jugoslavije ,brez hujskačev!

  • Vera 17:36 09.marec 2012.

    Pa ponarejenih diplom tudi niso imeli.

  • dragec 12:58 12.marec 2012.

    Ja, v Jugi smo pogrešali "tranzicijski kapitalizem, EU, NATO. Zdaj to vse imamo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.