Slovenija
20 ogledov

Večina za Potočnika

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 08:10 28.julij 2014.

    Ne podpiram Potočnika. Nikoli ni kandidiral na volitvah v EU parlament in bil izbran. Menim, da imamo boljše možnosti izbire med osmimi izvoljenimi letos.

  • patrijarh 08:44 28.julij 2014.

    Kdo pa je to.A je že kaj dobrega naredil za Slo.Jaz se ne spomnim.

  • ljimonad 17:07 28.julij 2014.

    naj gre alenčica, saj je vaj nekaj naredila v teh naših butalah.

  • Žurnalček 19:18 28.julij 2014.

    Kaj je le naredila , da mi je samo vedeti tisto , kar zgleda ti veš ?

  • Žurnalček 19:19 28.julij 2014.

    Tebi bi morala bela , pa zgleda ne more do tebe !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:46 28.julij 2014.

    Izmed omenjenih mi edino Tanja Fajon še nekak deluje vredu. Potočnik pa sam svoj stolček greje. Pravi kako se zavzema za okolje ampak v resnic pa se mu gre sam za kapital.http://www.zurnal24.si/aag-potocnika-uvrstila-na-crno-listo-clanek-143993 " "Potočnik je predlagan za najbolj črno ...prikaži več osebo v zvezi z varovanjem okolja pri nas, ker je lagal v zvezi s pomembnim okoljskim problemom, to je umeščanjem plinskih terminalov v Tržaški zaliv," " mislm kako naj imamo lažnivca za komisarja? Nevem zakaj ga ljudje podpirajo ? Ker zgleda učeno ? Dej dej povejte ljudem najprej kok slabga je že naredu pol pa izvedte anketo. Če bo Potočnik spet komisar bom globoko razočaran.

  • ljimonad 17:06 28.julij 2014.

    moram reči da spoštujem potočnika, a mu ne bi dal tega delovnega mesta. na račun države že vrsto let krmari med ameriko in evropo z vselej dobro plačano službo, ko pa so ga vabili da bi prevzel nekakšno krizno vlado ...prikaži več v sloveniji, pa je takoj odklonil. sedaj bi rad še ne mandat z lepimi denarci in to znova na račun države, kateri pa ni želel pomagati znotraj nje same. zato gospod potočnik NE

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.