Slovenija
35 ogledov

Večkrat je vohunil po proizvodnji

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 10:25 16.januar 2014.

    Cofuta, slikar - vohun. pa to je potem sodobna UDBA - ala na slovenski način. Vodja te udbo bagre je verjetno prejšnji mladinec, dober kumrovški komunist in sodelavec UDBE JJ

  • stanekos 12:06 16.januar 2014.

    klobasar, tvoj nasvet dragecu toplo priporočam tudi tebi

  • Andrej Kovačič 12:18 16.januar 2014.

    ta odgovor me je nasmejal tako kot tisti gašpar2Xjev, zaradi močnih zdravil napihal haha

  • 1111 15:34 16.januar 2014.

    ...pobil brez kančka krivde! ...točno tako...BRAVO!

  • dragec 14:37 16.januar 2014.

    tako je, ko omenim tega norega plešca, dobim moč, da ga omenjam še najmanj 50x. Ni osebe v tej državi, katero bi sovražil več kot tega norca (prav zaradi tega, da me je "napela"l, da verjamem v njegovo nedužnost ...prikaži več leta 1989 - 90). To, da sempsihični bolnik pa ne drži. Če bi bil,bi ti opisoval psihične težave tvojega velikega vodje, ki je zrel za zdravljenje v Ormožu. Bil bi najbolj vesel, če bi se zdravil na kliniki v Australiji.No, daj KLOBČEK, ti mi pojasni, zakaj ga toliko obožuješ????

  • dragec 14:43 16.januar 2014.

    Veš Klobo, jaz sem ti kot ameba. Prenesel sem v življenju vse sisteme, oni so propadali, jaz pa ostal. Prenesel sem komunjare, boril se za to ljubo državo, ki zdaj trpi zaradi tako bolnih politikov, Gledal tega Ljeljaka, kako je ...prikaži veče deloval v KOS -u, agitiral za JJ, verjel v to bagro na oblasti (kako leve, tako desne), veselil se državi in njenem "vzponu" in zdaj jih sovražim tako, da bi jih najrajše.vse.......!!!!!!

  • KLOBO 11:53 16.januar 2014.

    Pa ti Dragec, primitivi enoceličar, pa ti sploh še kaj druzga obvladaš kot le 3 stavke, v katerih je kar 3x omenjen JJ !! Pojdi se no zdravit psihični bolnik !!

  • c1305166 11:51 16.januar 2014.

    Hahaha, kot umetnik je prišel na otvoritev novih prostorov za proizvodnjo Sistemske tehnike :) Od sedaj naprej se bo verjetno celotna kulturniška srenja drenjala na otvoritvah tovarniških obratov. Kekec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.