Slovenija
83197 ogledov

Velika blamaža Loterije Slovenija pri žrebanju lota

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Thomy 16:01 03.januar 2018.

    Tako in tako so igre na srečo le metanje denarja stran... Saj je čisto vseeno kaj delajo potem, ko so bili listi vplačani. Zabavo - če že - moraš najti v igranju, ker če boš veselje čakal v zmagi, tega ne boš dočakal.

  • jozicamurn 17:22 03.januar 2018.

    Očitno bomo morali nehati igrati naš koruptivni loto, saj je to prvi znak, da je vse skupaj le še ena farsa in nameščeno. Kje so npr. prisotne priče in inšpekcija. kdo kontrolira samo žirijo pri žrebu in tako naprej. Tukaj ...prikaži več nekaj smrdi. Namesto enega žreba pomoje delajo 100 žrebov, dokler nekdo od njih ne dobi večino številk ali pa sedmico. Kje je kakšen dokaz o žrebu in kako naj bomo sigurni, da je ta žreb bil eden in edini ob določeni uri?

    • jozicamurn 17:31 03.januar 2018.

      Trenutno jim tudi prikaz prometa ne deluje, piše da je stran v obdelavi in nimam dostopa oz. pregleda v moje listke. Kaj se to dogaja?!

    • McBobo 20:30 03.januar 2018.

      Že nekaj let ne igram več slovenskega lota, odkar so se pojavile govorice, da se dogaja to, kar se je včeraj .

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:02 03.januar 2018.

    Že dolgo jih imam na sumu,da golfajo

  • Avatar praufo
    praufo 16:21 03.januar 2018.

    fake zadeva, vsaka prevara pride prej ali slej na dan, naiven folk pa še vedno meče denar stran

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:28 03.januar 2018.

    Prekleta banda lopovska imel sem vplačan celi listek in še zastojn sem dobil enega!! Ko sem preveril sem ugotovil,da nisem dobil nič in listek vrgel v peč!! Sedaj pa berem,da številke niso bile prave!! Slovenski lopovi so jih verjetno sproti ...prikaži veči prilagajali zs koga SVOJEGA in potem si bodo denar razdelili!! Če ste pametni ne igrajte več slovenskega lota saj je ena velika prevara!!

    • asmas1965 17:15 03.januar 2018.

      igram jacpot, slovenski loteriji že 20 let ne zaupam .od 97 leta ne plačam nobene loterije ,ki je v lasti slovenije.Zakaj ne pripeljejo otroka iz vrtca, mu zavežejo oči in naj izžreba številke--in to direkten prenos.Šele potem bi jim zaupal,paše ...prikaži večše bi našli sistem kako goljufati,recimo s ohlajeno kroglico-kot pri uefi

  • berislav-bero 17:47 03.januar 2018.

    Loto v Sloveniji igram že več kot 30 let. Nikoli nič nisem zadel, in nikoli nisem dvomil v pošteno žrebanje, do leta in pol nazaj. Bilo mi je čudno da iz kroga v krog se izžrebajo tri zaporedne številke. če ...prikaži veče niso bile tri zaporedne številke so pa bile dvakrat po dve zaporedne številke. pisal sem jim in opmnil da to glih ni normalno in da ni mogoče da se iz kroga v krog žrebajo zaporedne številke.Seveda so mi odgovorili da lahko pridem v živo ogledat žrebanje kar se mi zdi smešno. lažnivci.

  • Fulmmer 06:52 04.januar 2018.

    Mislim, da se take stvari večkrat dogajajo, jim pač tokrat ni uspelo skrit. Določena številka/oseba mora dobit.....

  • franc-katja 18:34 03.januar 2018.

    Edina rešitev je žrebanje v živo!!!

    • McBobo 20:24 03.januar 2018.

      Zakaj misliš, da ne dovolijo prisostvovanja publike pri žrebanju? In zakaj žrebanje dejansko ne poteka v živo ampak je samo posnetek.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 15:56 03.januar 2018.

    kradejo ko srake, prijavt in v zapor

    • Avatar apostol
      apostol 03:34 05.januar 2018.

      Ves denar ( plačilo igre na srečo,lotto ) gre v državni proračun.Tovariši parlamentarci držijo roko gor in odločajo.Osebno si rajši privoščim PIVO in PECIVO za ta denar in imam več od tega,kot plačevanje iger na srečo ( podpiranje parlamentarnih tovarišev ...prikaži več ).Prijava NE BO uspela,kajti vrana vrani še NI izkljuvala oči.Z PIVOm in PECIVOm si okrepim svojo dušo in telo.Ob prebiranju članka razmislite in preusmerite odvečni drobiž!!!!!

  • romy 20:47 03.januar 2018.

    Igram še samo jackpot,minimalno,ampak tu in tam kaj dobim...

  • Avatar Leon
    Leon 13:46 04.januar 2018.

    Nič novga ! Nekateri mečejo denar v pušice RKC loterije, drugi pa loteriji Slovenije oziroma njihovim delničarjem. Preverite delničarsko strukturo .

  • sasho 01:59 04.januar 2018.

    Franc, edina rešitev je, da ne mečete več denarja stran za loto. Samo zračunajte kolko na leto vržete stran za loto, loto plus, jackpot itd. By the way, večja možnost je, da te 42x zadene strela, kot da dobiš jackpot. ...prikaži več. Prej zadaneš telefonsko številko naključnega človeka, kot zadaneš loto.

  • Avatar praufo
    praufo 14:18 04.januar 2018.

    že tako je težko izbrat pravo kombinacijo kjer 15 miljonov možnosti, potem pa še prevara ... me res zanima kam poniknejo milijoni

  • mihatirs 18:17 04.januar 2018.

    Iz zelo zanesljivih virov vem, da žrebanje lota poteka večkrat in sicer je že vnaprej določeno ali bo sedmica ali ne. Vprašajte zakaj ni žrebanja v živo oz. zakaj nam zavrtijo posnetek. Lahko potrdim 100%!!!

  • Robi Slemenjak 17:59 04.januar 2018.

    Slevenci= ovce....be.be.be

  • borut54 18:27 03.januar 2018.

    Torej igrajmo jackpot ali viking loto. Še raje bi igral avstrijski loto. Ali kdo ve kako? Po spletu? Ali kako drugače. Včasih, že pred leti si vplačal v Kamniku, tip je odšel v Avstrijo in nazaj prinesel potrjene listke.

  • Pepi 18:11 04.januar 2018.

    Pa to še ni vse,objavljeno je bilo,da "častijo" eno vrstico,če vplačaš cel listek(10vrstic)kar se je na šalterjih lota dogajalo,na Petrolu,kjer je pa največ vplačil,pa o tem niso vedeli nič,ŽURNAL!vprašajte jih tudi za ta zaplet !!!!!!!

  • Žurnalček 21:03 04.januar 2018.

    Loterija Slovenije je v privatnih rokah in koji k.... se sedaj čudite "zapletom"

  • aleksander93 23:22 03.januar 2018.

    Oh Žurnal ... a, če 1 mil. € zadaneš pol greš na petrol pokasirat :D valjam se po tleh :D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.