Zdravje /zdravje/otrok
9090 ogledov

Velik uspeh slovenske kirurgije: "Danes me je prosila, če pridem, da narediva selfi"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 19:50 17.avgust 2020.

    iskren poklon

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 21:55 17.avgust 2020.

    Take doktorje mi rabimo!!! Take strokovnjake kot je ta,Erik Brecelj,Daniel Bešič Loredan... !!!Mi ne potrebujemo kruhoborcev-norcev kot je Zdenka Čebašek Travnik in raznih izvedencev-nakladačev.

  • Avatar Orwinessa
    Orwinessa 00:48 18.avgust 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 06:19 18.avgust 2020.

    Vse lepo in prav,uspeh ni kej,ampak,če ne bi šlo za promocijo in samohvalo bi človk še bil navdušen nad tem dosežkom,tko,pa po drugi strani ogromno bolnikov ne pride na vrsto tut,zarad drugih bolezni,saj je prioriteta ranocelnikov bacilček in božčki majo ...prikaži več tolk dela s temi 19 bolniki,da se bo zgleda ves zdravstveni sistem sesul!Sesul se je pa že davno nazaj,ker ranocelniki kradejo 500 na uro in se med seboj drkajo za title in prestiž,bolnike pa itak kurc gleda!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:53 18.avgust 2020.

      Promocija gor al dol.Dejstvo je,da Slovensko zdravstvo potrebuje take strokovnjake,da nam ne odidejo v tujino. Tak si zasluži svojo plačo + plačo od Zdenke Čebašek Travnik... .Njo se fukne ven iz ZZS,ker itak izpolnjuje pogoje za penzijo,kar je pa najbolj ...prikaži več bistveno,da ne meša dreka naprej,ker je zdravstvo bolj slabo ravno zaradi takih nesposobnih grebatorjev.

  • Kmodri 21:00 17.avgust 2020.

    Pozablja se, da je nek otrok pred tem umrl...

    • mph 21:09 17.avgust 2020.

      Na žalost. To kaj spremeni glede veselja dekleta, ki je dobila novo priliko za živet? Na žalost je laboratorijsko ustvarjanje organov še daleč, čeprav je izgledalo, da bo kaj prej.

    • Kmodri 21:28 17.avgust 2020.

      Transgeni so na dosegu roke. Sam kaj ko kapitalu to ni povšeči.z

  • Ender3 18:18 17.avgust 2020.

    Štupnik si dela samopromocijo, ker misli, da je edini, ki ima lepe oči.

    • Preprostež 18:25 17.avgust 2020.

      Vsekakor je trenutno poleg svoje ekipe edini, ki je otroku presadil pljuča. Ti pa nisi edini, ki mu je zato fovš!

    • Avatar right
      right 19:51 17.avgust 2020.

      kreten kot vedno.... se vidi, da si primitivec od rojstva in ostal boš do pekla

    • Marcelko 19:52 17.avgust 2020.

      Poglej se v ogledalo, spaka zanikrna. Ti imaš oči satana

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:38 17.avgust 2020.

      @Preprostež,nisem mogel mimo tega,da ti ne odpišem.Najprej.da se ti res, ampak res iz srca zahvalim😍😘❤💓💕💖💞. Ponoči sem sanjal,da si mi ti rešil življenje... .Sem te vprašal,"Kdo si?",si mi odvrnil,"Jaz sem Presvetli Preprostež iz Žurnala24"... .Veš kaj je bilo?!?... Medtem, ko ...prikaži več sem v naravi opravljal malo potrebo, me je kača pičila v kurac,ti si pa potem hitro strup ven posesal.Še enkrat,hvala @Preprostež💛💙💜💚💘.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.