Slovenija
21552 ogledov

Velika sprememba paketov na Telekomu

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 13:13 01.marec 2018.

    No prisel je cas da modri paket in neodvisni a prenesem h konkurenci. Banditi so paket v kratkem dvakrat podrazili in sedaj so mi ga oklestili za 80%...prei 120 minut sedaj 20 minut.... Prekleta banda ki je naredila vse da ...prikaži več se telekoma ni prodalo tujcem...in tako ovce strize se naprej. Mene od 15.3 ne bo vec.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:37 01.marec 2018.

    Nikoli do sedaj ni Telekom nič spremenil zato,da bi ljudje za manj denarja dobili več!! Vedno to naredi zato,ker ga v to prisili konkurenca ali pa zato,ker vidi,da bo pokasiral več!! Verjamem,da bo najboljša odločitev malo počakat,da se na to ...prikaži več odzovejo ostali ponudniki nato pa oditi k najbolj ugodnemu!!

  • Avatar praufo
    praufo 08:29 01.marec 2018.

    to je vse predrago, s tem prenosom xxGB pa sploh, ... ne razumem, kdo, kje in zakaj toliko podatkov pretanka, razen če ves čas hoče imeti striming v UHD, ampak tudi to se bo spremenilo, ker "ta veliki" ne bodo ...prikaži več dal zastonj toliko pasovne širine, kar je logično

  • Avatar praufo
    praufo 11:44 01.marec 2018.

    kakšna je sploh razlika med minutami čveka, sms, ali podatki, za aktivno opremo je vse isto, biti, bajti (bit x 8), kaj se torej plačuje? vsi ti operaterji se zaženejo, da pridobijo kupce, potem pa podražijo, pa se spet zaženejo, ...prikaži več in spet podražijo ko rabijo za novo opremo ... telekom je dinozaver kot rtv in oba bi morala ločit komercialno produkcijo od infrastrukture

  • Avatar Leon
    Leon 15:43 28.februar 2018.

    Vsi so podražili ,zato ,ker jim mi tako dovolimo !

    • albert64 07:31 01.marec 2018.

      Ovca se striže takrat ko ima volno izgleda da smo Slovenci zelo kosmat narod

  • izy 14:28 28.februar 2018.

    Končno!

  • Realist 11:04 01.marec 2018.

    noro, kako visoke cene... ostajam pri telemachu!

  • Ivo 20:55 28.februar 2018.

    Komaj čakam dan, ko bo nekdo pri fiksnih storitvah stopil tatovom na prste in se bo začel tak boj za naročnike kot pri mobilni telefoniji. Ampak po moje ga ne bom dočakal... Potrebno bi bilo državo prijaviti EU, da krši ...prikaži več pravila konkurence z vzdrževanjem monopolnega položaja Telekoma na trgu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.