Slovenija
40921 ogledov

Velika sprememba pri Lidlu

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 22:22 29.marec 2018.

    Jebale vas plastične vrečke: delavce raje plačajte in jih obravnavajte kot ljudi, ne pa kot sužnje, govna smrdljiva švabska novonacifašistična! #SFSN

    • 1111 09:34 30.marec 2018.

      Res so sužnji...beseda na robe in letiš, kot smet !Ljudje puščajo stalne službe, da se zaposlijo v Lidlu, glede na obljube, po 3 mesecih jih odpikajo kot, zadnjo smet, z izgovorom, "niste dosegli pričakovanj podjetja" in ostaneš na cesti!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 14:16 29.marec 2018.

    vrečke za smeti ,vlaganje,embalaža večina izdelkov itd pa ni problem.Zdaj se bodo pa drugi pizdakali da so gozdovi ogroženi zaradi papirnatih vrečk.

  • Avatar olor
    olor 14:42 29.marec 2018.

    Seveda, prav je tako. Lahko dajo tudi zlate, saj na koncu bo plačal potrošnik.

  • romy 09:04 30.marec 2018.

    Mislim,da nas bolj kot vrečke,moti to,da je vedno predolga vrsta in vedno premalo trgovcev,ki so tak in tak vedno videt utrujeni in zmedeni..hvalabogu,da je v bližini mnogo konkurence

    • 1111 09:32 30.marec 2018.

      V Lildlu so delavci zelo bogi...lažnjivi razpisi, ki obljubljajo zemljo in nebasa, na koncu so le izkoriščani in zmozgani do konca. Saj ni čudno, da so zmedeni, od pritiska, ki se izvaja nad njimi jim ni lahko! A ni čudno, ...prikaži več, da so vsak mesec drugi trgovci???

  • TistoPravo 22:35 29.marec 2018.

    Top sm da bo kj za v vrečko dat, pa da se lahko seveda tud plača. Počasi bomo lahko kr v rokah nesli tist, kar si bomo lahko tuš še sploh privoščili...drago je v naši preljubi ljubezniji

  • avto16 22:20 01.april 2018.

    V Lidlu se brigajo za vrečke pa da kokošja jajca niso iz baterijske reje samo na svoje zaposlene pozabljajo.Kot je videti v prodajani so kot v kletkah brez pravic komuniciranja priklopljeni na mikrofone z opasači okoli pasu z noži ,svinčniki ...prikaži večki skenerji osebni dialog vsi na vi,nenormalni tempo za blagajnami,ubogi zaposleni da ste tam, kaj bo z vašo starostjo pa saj nikogar ne vidiš nad +45 skratka premalo zaposleni za takšen obseg prodaje, nenehno menjanje trgovce z drugi pa saj nemoreš izdržati

    • asmas1965 22:57 04.april 2018.

      večinoma delam v tujini (italija,avstrija ,nemčija) in ni nikakršne razlike med našimi "lidlovci" in ostalimi,razen v italiji kjer se jim jebe za vse in nihče ne prestavi v "peto". drugače pa, če je trgovkam nevzdržno lahko zamenjajo službo.Meni je nekoč ...prikaži večč prekipelo in sem šel na svoje,kjer se počutim super ,samo delam pa cele dneve.Sem mizar tako da ne bo kakšnih manipulacij in delam v svojem poklicu

  • dusan72 01:28 30.marec 2018.

    Kaj pa vem. Mene v Lidlu bolj kot vrečke motijo "zadekane" in "dvakrat pečene" stranke. Roba je razmetana, kot da je 2x dnevno tornado v trgovini. Izdelki so na petih koncih. Ne , ker bi jih zaposleni tja postavili, ampak ...prikaži več jih stranke jemljejo in odlagajo kjer se jim zljubi. Če dodam še odstranitev krščanskih simbolov iz embalaž... V cerkvi sem bil mogoče 10X v 45 letih in nisem verski fanatik, ampak takšno tiho "prilagajanje" muslimanom in vse prej našteto mi ni všeč. Z eno besedo... CIGANARIJA.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.