Slovenija
31513 ogledov

Velika sprememba pri plačilu davka, po starem le še do konca meseca

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jorja_Preece 11:13 23.september 2018.

    Google plača 299 $ na uro, moja zadnja plača je bila 8859 $, ki delajo 30 ur na teden na spletu.... Moj prijatelj že več mesecev povprečno 36k in dela 28 ur na teden.... Ne morem verjeti, kako enostavno je ...prikaži več bilo, ko sem ga poskusil. To je tisto, kar počnem.... Kliknite na to, pojdite naa tehničnii jeziček za več podrobnosti ...... ........ ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob98.Com

  • Bella_Torrens 17:25 25.september 2018.

    Google zdaj vsakih štiri dni plača 4368 EUR do 5285 EUR za delo na spletu od doma. Sem se pridružil tej službi pred 3 meseci in zaslužil 36297 € v prvem mesecu tega posla. To delo je res neverjetno in ...prikaži več mi daje veliko mojih prihodkov vsak dan. Vsakdo lahko to opravi in zasluži več dohodka na spletuu 0d doma, kot sem jaz. Sledite tej strani ....... ➥➥➥ ➥➥ ➥➥➥ www.WebJob98.Com

  • Boris 09:36 20.september 2018.

    A, glej to polovičarstvo za polno ceno .... Novi portal: Razvoj prenovljenega portala še ni v celoti zaključen, zato opozarjamo na možnost napak in drugih omejitev. Star portal je še vedno dosegljiv na naslovu https://edavki.durs.si/OpenPortal/. Kdo prehiteva oz. kdo zaostaja, ...prikaži več verjetno ni treba spraševat...

    • ginko 17:50 20.september 2018.

      Ah "javne uprave", važno da je vsak mesec plača, pa četudi je tako kot poziva naslov e-uprave.

  • fiston 09:44 21.september 2018.

    Kaj jim je delal stari, vedno sem imel pri dohodnini probleme. Vsakič nova verzija za podpis, pa ni delalo v vseh brskalnikih. No novi bo verjetno še večja tragedija.

  • jakec1575 17:04 20.september 2018.

    Vedno znova me preseneca, kako koncno delujoce reci zaradi starega dizajna prenavljajo z novimi gradniki, ki porabijo vec spomina in ki po vrhu se ne delajo. Zakaj bi rinil clovek tja. Za edavke pa res ne rabimo dizajna.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.