Svet
1145 ogledov

Velike težave za Ukrajino

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 19:04 07.december 2023.

    Če po vsem tem še komu ni jasno, da je ameriška vlada v vojni z Rusijo.....naj se gre čimprej cepit. In tudi mi smo udeleženi, kot plačanci (seveda brez plačila, eh, saj drugače ne gre) oz. kot potencialna 'topovska hrana' ...prikaži več - zahvaljujoč našim izvoljenim levim in t.i. desnim zdraharjem, ki nas in naše interese prodajajo oz. podarjajo komurkoli, da le sami dobijo objem ali vsaj trepljaj po ličkih - kot to pritiče mafijskim podrepnikom!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:12 07.december 2023.

      Bravo za komentar!!! Očitno nisem edini,ki tako razmišlja!!!

    • LukaMB 22:00 10.december 2023.

      Ko sem videl kako nekateri starši ne zmorejo plačevati vrtca in hrane v Sloveniji me je vsaka donacija in podpora nekakšni tam Ukrajini ter migrantom dodatno razočarala. Torej naši ljudje in državljani nimajo kaj jesti, važno da se pokažemo navzven, ...prikaži več tako je tudi sedaj pri poplavah. Imamo doma veliko več težav, ne rabimo reševati ranjenega ponosa Britancev in Američanov, še manj pa ostalih bruseljskih gnid.

  • janči 17:28 07.december 2023.

    Naj dajo tile pohlepni Američani že skoraj mir. Kjer se pojavijo oni, je štala, in potem se imajo za neko vodilno silo v svetu. Res škoda, da jim butasta Evropa tako naseda.

  • jezero 11:22 10.december 2023.

    Ameriška borba proti Rusiji z nemškimi hlapci in ukrajinskimi trupli!

  • LukaMB 21:56 10.december 2023.

    Težave za Ukrajino? Jaz sem pa mislil, da so že pri Moskvi in da še malo pa bo Krim nazaj? HA haaaaaa, Bravo Rusi, sesut to golazen narkomansko koruptivno, ki ima 5 vil po svetu in liže jajčka američanom in ...prikaži več britancem na račun ubogih Ukrajincev.

  • Idioti 22:05 08.december 2023.

    Bratje Rusi , prišel je moment , ko morate v boj poslati Sibirce in Mogole !¨ Od mene UUUURRRRRAAAA do Dnjepra . Pol se bodo pa tako sesuli v prah !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.