Šport /sport/zimski-sporti
36 ogledov

Veliki dvoboj Shiffrinovi: Tina brez globusa

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 18:15 16.marec 2013.

    TINA čestitke za vse kar si letos dosegla.Pazi na izjave, ker se tukaj pojavljajo tipi, ki v glavnem negativno nabijajo cele dneve proti vsem, še proti ssebi, samo se tega ne zavedajo.

  • titty 12:16 16.marec 2013.

    Bravo Tina! Čestitam! Super punca si in taka ostani!

  • wester62 13:48 16.marec 2013.

    ne se spet izgovarjati na vse drugo. pač ni šlo in pika. drugič bo bolje. saj si ogromno letos osvojila in lepa čednost je skromnost. očitno te je massi najbolj naučil jamrati in izsiljevati. super si in bodi to kar ...prikaži več si sama in ne kar te uči massi. še bodo zmage in veselja in tako naj ostane.

  • gec 18:10 16.marec 2013.

    BRAVO MIKAELA!!!!!!!BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • vladek 15:39 16.marec 2013.

    Zrihtaj si podstrešje,pa bo vse ok.

  • janesjanza 15:42 16.marec 2013.

    Massi, ne vem kako lahko to dopuščaš in toleriraš

  • janesjanza 15:55 16.marec 2013.

    Upam, da si dobro prebutal natakarja, ki ji je naredil kavo

  • albert 16:30 16.marec 2013.

    Čestitke Tina!Še en dokaz kjer koli se pojavijo politiki se okolica enostavno zasmradi!

  • Jolbe Smith 20:14 16.marec 2013.

    hvala organu da bo konec tega sranjaposiljujete s to zmaskovo da namgre že na kozlanje

  • Jolbe Smith 20:15 16.marec 2013.

    smrklca jo je lulat peljala za šalo malo hahahaha

  • Jolbe Smith 20:16 16.marec 2013.

    dam si jo odpelji da jo bo nehal makaronar prtiskat

  • Jolbe Smith 20:16 16.marec 2013.

    dobro da se ti

  • Borut Borut 21:09 16.marec 2013.

    Nisem vedel, da ima komentar omejitev (ocitno). Zal.

  • Borut Borut 21:06 16.marec 2013.

    Draga druscina, nekaj je treba priznati. Gre za dve razlicni stvari - eno je doseganje vrhunskih sportnih rezultatov, drugo je, kako se vstric z njimi "nosimo". Tino po doseganju sportnih presezkov izjemno cenim, zal pa bi se po tem, kako ...prikaži več se na sceni "nosimo", ko smo porazeni, lahko marsicesar naucila od vec kot desetletje mlajse Mikaele. Namesto, da jamra, kako je punci lahko, ker ima ze pri sedemnajstih tim desetih ljudi, ki jo strezejo od spredaj in zadaj, bi lahko po danasnjem "porazu" preprosto brez nakladanja povedala, da je Mikaela pac boljsa slalomistka v tej sezoni in pika. Ne pa, da isce razloge v kofeinu, pa v tem, da Shifrinova ne trenira vseh disciplin in je posledicno bolj spocita. Mikaela je danes dejala nekaj, kar zmorejo le veliki, pa ceprav je komajda polnoletna (pa se to ne po ameriskih standardih), in sicer nekaj v tem smislu: navijala sem za Tino in mi je bilo kar nekako zal, da ni zmagala, a na koncu sem vseeno vesela, da sem zmagovalka sama. Kdo je kriv za, opros

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.