Šport
39758 ogledov

Veliki Stern o Đokoviću: "Kakšen pof**an bedak!"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jeanette_Jenkins 13:42 13.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • ilija 20:05 13.januar 2022.

    Če bi v Srbiji veljali zakoni za vse enako če je bil pozitiven 16 decembra pa se je prosto sprehajal družil z vsemi bi ga morali že srbi kaznovati samo tega se ne bo zgodilo ker je denar sveta vladar ...prikaži več upam da ga bodo izgnali da bodo Avstralci pokončni zapirali in še zapirajo svoj narod potem pride negdo ki misli da je nekaj pomembnega zaradi mene lahko osvoji 100 turnirjev na koncu bo nihče.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 05:36 15.januar 2022.

      Na teh testih je tudi Coca-Cola pozitivna! Hvala, a ti ves kako izgleda res bolan človek?

    • ilija 17:03 15.januar 2022.

      Na teh testih sem bil trikrat negativen na pcr pa pozitiven trenutno mi je zelo slabo tako če bi bilo po moje bi ga deportiral v vrečki.

  • Avatar Hellialessa
    Hellialessa 00:05 13.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 05:32 15.januar 2022.

    Dvojna merila, pozitivno medicinsko osebje brez simptomov, pa morajo delat v vseh bolnišnicah tega norega sveta, za njih ni kar antene, ker bi v tem primeru vse bolnice zaprli! Ampak za novinarje je test vedno negativen! Ha,ha.

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 05:37 13.januar 2022.

    Napadi in poskusi diskreditacije Noleta z vseh mainsteam medijev in "mainstream komedijantov" samo dokazuje, da je ravnal prav, je na pravi strani zgodovine. :)

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 05:34 15.januar 2022.

      Res je, zdravega človeka hočejo pribit na zid in to covid kriminalci!

  • QSprm 20:27 12.januar 2022.

    Pateticni Komedijant, ki mu niti stosi ne ratujejo, si skusa s prostastvom pridobit nekaj publicitete. Naj gre raje med falango falirancev v modrih uniformah, kjer je talent celo nezazelen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.