Slovenija
912 ogledov

Veliko je prodajalcev, ki se nikoli niso ukvarjali z dobavo zaščitne opreme

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gregor51 17:00 14.december 2020.

    a si spet iz štale ušla..jao boga mami..a ji kej daješ za hrano k te krmi v hotelu mama

    • medolino 17:28 14.december 2020.

      mislis iz svijaka, med govedom bi ji bilo celo prelepo, si tegaa sploh ne zasluzi..

  • nahipca 06:57 15.december 2020.

    www︎.︎imgb︆.︆net - odličen projekt za odrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • Avatar ovca
    ovca 16:49 14.december 2020.

    Mhm, pa se citati ne znajo. Da ne omenjam,da ne vedo,katere papirje mors imeti proizvod. Inspekcija pa globi folk zaradi mask s tem,da ne vedo,kaj pise v Ustavi. Pa se 2 cuvaja ima inspektor,ki ju placujemo davkoplacevalci. Matr,res me zanima,ce ...prikaži več inspekcija sploh ve,kaj je njeno delo!

    • medolino 17:19 14.december 2020.

      TI PA ZE NIC NE PLACUJES, seme zdraharsko.samo cakas da se kak clanek pojavi in ti si ze prva tam, ter ,,kritiziras,,..a imas kak dan delovne dobe ze tudi..

    • Avatar ovca
      ovca 17:57 14.december 2020.

      Medolincek,koliko sđs-ovci garate,odkar vam na trstenjakovi dajo,zraven napolitank in pingo soka,se vazelin 🤣😂🤣

    • medolino 18:38 14.december 2020.

      KOZA NEUMNA, povej ce imas kaj delovne dobe,meni v zivljenju ninikoli rabo nic dat nihce, sem si to zasluzil, da lahkodanes zivim ko grof...ne tako ko ti...mas kaj jest....delas nic, potem je verjetno res slabo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.