Slovenija
90239 ogledov

Zelo verjetno je, da se vam bo kmalu zvišala plača

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 11:53 15.junij 2022.

    Obljube, obljube in obljube...sedaj so se pridružile še agencije, ki obljubljajo raj, zraven pa sodelujejo pri izkoriščanju delavcev ali pa jim niti niso sposbne poiskati službe, kljub obljubam, da gre za zelo iskan poklic. Tudi pri večini razgovorov so obljubljena ...prikaži več nebesa, medtem ko se jih 10% obljub zares drži, je to pri preostalih samo vaba.

  • Avatar pantani
    pantani 12:28 15.junij 2022.

    Enostavno ne verjamem!!!

  • Gigiiinjo 13:01 15.junij 2022.

    Agencije kličejo kot nore. Neglede na to da 5 let ne iščem nove zaposlitve. Na firmi pa ni nič za slišat o višanju plač - je pa jokanje da ni ljudi. Narobe svet :D

  • Toma 12:28 15.junij 2022.

    Zmerom več pravljic!

  • Avatar karjola
    karjola 15:47 15.junij 2022.

    Dokler je doplačilo do minimalca nacionalni šport bo pomanjkanje delovne sile.

  • nostradamus 15:07 15.junij 2022.

    vse dokler bo povsod minimalna placa ali pa celo drzava primakne do minimalca ne bo kadra ki bi pljunil v roke seveda bi vsakdo rad za posteno delo posteno placilo ........mimogrede raje so na sociali pa kak fus pa so ...prikaži več na boljsem kot tisti ki res garajo za minimalca tudi to je resnica

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:17 15.junij 2022.

    Ha ha ha razmišljanja. To je daleč od dejanskega zvišanja plač.

  • kapibara1 21:22 15.junij 2022.

    Totega januarja mi je država prenehala DOplačevati do minimalne plače mesečno 16-18 € .. Delam ! v JS plačilna skupina "J"

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:39 16.junij 2022.

    Zviševala bodo verjetno podjetja, ki za svoje zaposlene lepo skrbi že sedaj. Tistim podjetjem, ki pa so jim delavci zadnje sviralo in jih jemljejo kot strošek, to so običajno tisti z najnižjimi dohodki, pa bodo v imenu verčevanj, draginje, inflacije, ...prikaži več gospodarske krize,..., rajši še kaj vzeli kot da bi jim zvišali plače,

  • diaz 00:42 18.junij 2022.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 72 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: pecniksuzana0@gmail.com

  • rd2dmk2 20:35 15.junij 2022.

    sicer pa tole je pa res čudno. a so res to naredili v Sloveniji. ko levica predlaga par eurov večji minimalec GZS , OZS in menžerji padajo v komo , in vijejo roke da bo konc sveta, zdej pa. o ...prikaži več groza, bi povečali plače, da jim kader ne uide. matr, ja bodo mogl sami in fikus začet kramp gonit ne pa tajnice okol vozit v dragih avtih na službene kartice.

  • rd2dmk2 13:49 15.junij 2022.

    glede na opise pogojev na ponudbah na zavodu za zaposlovanje se mi zdi da se naši delodajalci otepajo delavcev. primeri: ena firma v opisu bonitet omenja delovno obleko. druga išče ljudi za mesece in sicer za 7 dni v tednu ...prikaži več 17 ur na dan plača manj kot povprečje. slišal sem da je na eno od gorskih koč delavcu bilo zaračunano prenočišče in hrana pri 16 urnem delavniku. firme aposlujejo za 3, 5 7 mesecev. kaj pa direktorji in fikusi ? ti so pa za celo leto na plačilni listi.

    • kapibara1 21:20 15.junij 2022.

      Nič slabega zaračunanje prenočišča in hrane.. če je plača temu primerna.. Malico dobiš v krmilu, ne dobiš pri plači..

    • rd2dmk2 08:10 16.junij 2022.

      kapibara1, jest nimam nič proti, če je firma sredi mesta, pa lahko izbiram ponudbo, ne pa tam gori, kjer je monopol. drugič dejansko je bilo takole delaš od zore pa do trde teme za povprečno plačo. 16 ur, 31 dni ...prikaži veči v mesecu, ZDR določa dnevne, tedenske počitke itd. tu niso upoštevani. drugič ZDR določa da je dodatek za malico za 4 ure dela na dan, ko doseže 12 ur dobiš dva dodatka. tu, pa namesto dodatka za malico plačaš obrok. je v redu ? inšpektor za delo pa verjetno ne hodi rad v hribe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.