Slovenija
4302 ogledov

Veseli dan za več kot 300.000 upokojencev in 45 tisoč študentov

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 08:11 30.april 2020.

    Nerazumljiv dodatek upokojencem. Kaj se je spremenilo za njih?

  • hpet 08:14 30.april 2020.

    Kupovanje volivcev. Tisti v gospodarstvu, ki delamo, ker moramo, ker druge ni, od doma, od kjerkoli, pa ne dobimo nič. Zapovedano je le, da moramo sami izplačat zaposlenim dodatek (ki si ga vsekakor zaslužijo). Ali bomo preko računov delo sploh ...prikaži več uspeli unovčit pa je znanstvena fantastika. O odkupu terjatev pa ni več nobenega govora. Verjetno nas je premalo kot volivcev...

  • munja 09:24 30.april 2020.

    Tudi socialci si ga ne zaslužijo. Za ležanje doma, imajo več kot dovolj.

  • kapibara1 20:50 30.april 2020.

    345.00 neupravičenih prejemnikov dodatka- socialci še pridejo, pa jih je že nekaj tu vmes.. kateri NE bodo vračali tega kredita..

  • Pepi 09:38 30.april 2020.

    Sprašujem za soseda,pa ne najdem nič na spletu,torej,če kdo ve; Invalid III.kategorije,z 4urnim delovnim časom ,poslan na čakanje,ali so upravičeni do Corna dodatka???

    • kapibara1 20:51 30.april 2020.

      Seveda je, vsi smo, ampak vsi ga ne bomo dobili.. tud jest sem na čakanju, pa vesel, da so me poklicali nazaj( v ponedeljek)..

  • Avatar praufo
    praufo 21:32 30.april 2020.

    oblubili so tudi dodatek za prejemnike socialcov, pa tega ni, barabe

    • kapibara1 09:32 01.maj 2020.

      Dobviša socilai, katero izčršpvaš.. za doadtek pa piz.. matr... a vsaj počakaj, Tudi ta ti bo po nepotrebnem dan.. Požeruhi požrešno požrešni socialci..

    • Avatar praufo
      praufo 13:00 01.maj 2020.

      poskusi kaj natipkat, da bo berljivo in mogoče celo razumljivo, kaj jaz delam in kaj dobim od kogarkoli, so moj problem, ... pišem pač o zadevah, ki so bile javno objavljene, država se nekaj hvali , ne izpolni pa vsega ...prikaži več ... glede na stanje duha v tem gnilem slovenistanu, bo lahko samo še slabše, lahko , da je marsikdo lenuh , za to je pa kriva država ... dela je dovolj, samo nihče ne bi nič plačal ... pejt ti delat zastonj, če nmša kaj počet, pa da vidmo, kolk časa boš vztrajal

    • kapibara1 18:30 01.maj 2020.

      @ prau- Imaš prav Oprosti- tipkal ves besen, torej: Dobivaš socialo, katero izčrpavaš, za dodatek pa vsaj piz.. matr...a vsaj počakaj ! Tudi ta ti bo dan po nepotrebnem: Socialni požrešno požrešni požrešneži

    • kapibara1 18:32 01.maj 2020.

      Delat zastonj- A zastonj prejemat socialo, ki je skupno višja kot minimalna zajamčena penzija, se vam pa ljubi na kavču vegeterat, kadit in pit..

    • Avatar praufo
      praufo 18:37 01.maj 2020.

      ma , jebi se

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.