Slovenija
7005 ogledov

Veselica za delničarje, dobiček Krke v nebo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 15:10 30.januar 2020.

    mi je popolnoma jasno glede dobička. In to na naših plečih (tudi Slovenija sodi v Vzhodno Evropo". Dokler bo Krkin Naklofen (mazilo) stal v Sloveniji 12 EUR, na Poljskem pa 3 EUR, mi je popolnoma jasno, od kod dobiček.

    • fiston 16:35 30.januar 2020.

      Ja, ravbajo v Sloveniji, ampak na celotno prodajo, tukaj prodajo zanemarljivo malo. No mogoče dobro podkupujejo, baje se Ruse da, sploh vse na vzhodu. Pri nas tudi ni problem. No in če je 80% prodaje zdravila na recept se to zelo obnese.

  • franc92 17:30 30.januar 2020.

    Kaj se bunite, če so formacevti za vas iskoriščevalski in predragi in mislite da vam kaj vsiljujejo, ste pa res bogi na umu. Ne rabite jemat zdravil, ne rabite jemat prehranskih dopolnil če so izkoriščevalski. Pojdite do raznih šlogarjev in ...prikaži več ostalih zdravilcev ki računajo samo 60 eurov na obisk. Jaz sem pa vesel da imamo Krko in toliko zapaslenih in toliko družin preskrbljenih. Hvala Krka in vodstvo.

  • NeAnonimni 12:50 30.januar 2020.

    Pošteno podjetje.

    • Avatar praufo
      praufo 13:37 30.januar 2020.

      le zakaj že .... ?

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 15:08 30.januar 2020.

      ja. ravnokar so preiskovali sami sebe in seveda odkrili, da je vse v redu.

    • Avatar praufo
      praufo 19:34 30.januar 2020.

      seveda je v redu, farmacija služi zato ker tableti še nikogar niso pozravili, ko ti dohtarji začnejo pisat recepte, je vsako stvar treba jemat neomejo, najbolj do smrti, dohtarji kasirajo provizije, farmacioja služi , folk pa še vedno bolan ... ...prikaži več in to je seveda po tvojem v redu, biznis je biznis, pa tudi če gre za crkovino , eni pač nameravajo večno živet in se kopat v denarcih

  • Avatar praufo
    praufo 13:41 30.januar 2020.

    farmacija je danes pač največji biznis, folk je zastruplen , predvsem je pa psiha na dnu, odnosi , stiske in potem zasvojenost ... da ne govorimo o zakisanosti telesa, ki je tudi posledica sresa ... in kaj je rešitev ? ...prikaži več tableti, bašete se s tableti in tile mojstri bodo vsak dan bolj bogati, čeprav noben tablet ni zdravilo, sicer bi moral tudi krko že zapret, ker bi fok ozdravel, ti tableti so eno samo sranje, lahko da lajšajo bolečine, ampak stranski učinki so pa poglavje zase, listki so priložen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.