Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
38839 ogledov

Veter in toča poškodujeta le takšne strehe

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 08:13 11.avgust 2021.

    Ne vem,videl sem mnogo strh in pokritih objektov,katere so zgradili naši neuki predniki,pa jim nikakršna ujma ni prišla do živega-po drugi strani ob vsakem malo večjem vetru ali neurju vidimo moderne objekte-trgovske centre,elitne zgradbe,šole in podobno,na katerih so "strokovnjaki zaslužili ...prikaži več mastne denarce,kako od njih odpadajo deli streh,nadstreškov in se konstrukcije sesedajo kot domine........

    • blayo 16:42 11.avgust 2021.

      True. Najboljši in najdražji materiali na svetu nič ne pomagajo, če so vgrajeni šalabajzersko.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:16 11.avgust 2021.

    Najslabše so aluminijaste (industrijske 6m) plošče, Najboljša je (pravilno položena) "tegola". Povem iz prve roke..

    • blayo 16:41 11.avgust 2021.

      Prav tako so dobre pravilno položene aluminijaste ali pleh plate. Poudarek je na pravilno.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 16:47 11.avgust 2021.

      blayo, sicer sem ti dal plus, vendar je meni na delavnici na takšni "trapezasti" pločevini sesulo prav vse te "trapeze...Ne upam si pomisliti kaj bi bilo z ostalim ravnim delom, če ne bi imel podeskano..Res pa je da je toča ...prikaži več imela velikost ping pong žogice, medtem, ko se na tegoli na bajti sploh ni nič poznalo...

    • blayo 16:51 11.avgust 2021.

      Aha, govoriš o toči. Ja, to je druga zgodba. V mislih sem imel predvsem veter...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:03 11.avgust 2021.

      Ja, pri vetru pa je treba paziti kako streho "začneš in zaključiš", ker tam jo bo veter načel..In pri žlebu, ter na slemenu mora bi vse po P.S.. Potem je proti odkrivanju bolj varna kot strešniki...Razen, če ti jo odnese ...prikaži več kot celoto, torej je tudi tu treba paziti, torej med stikom ostrešja z nosilnimi zidovi..

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 20:18 11.avgust 2021.

      Jaz tvojo delavnico grdo pogledam in glej ga zlomka,da lahko pride do požara.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 04:25 12.avgust 2021.

      Ficko, jaz tvojo ženo lepo pogledam in glej ga zlomka, da lahko pride do tega, da boš "očka"..

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:25 11.avgust 2021.

    Vreme in klimatologi ža dolgo opozarjajo, vendar ih tisti, ki bi jih morali slišati, ne slišijo.

  • Leona_Carroll 10:08 12.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 09:53 11.avgust 2021.

    sam1 ima zelo prav. zakaj letalo leti ? v pribijte in zabetonirajte, če bo streha kot letalsko krilo, bo šla cela v luft z ostrešjem vred. in to je arhitekt kriv, pa je lahko še tak mojster streho prbil ne ...prikaži več pomaga. ljudje tu pozabijo, da ko se dela izolacija, je treba včasih pomislit tudi na luftanje in če narediš prezračevanje, se lahko tlaki izenačujejo, ne pa da gre celo ostrešje čez celo vas.

  • radovednica 08:33 11.avgust 2021.

    Slepo zaupanje v projekte? Ali sploh kdo ve, kdo vse dela projekte? Samo, da je po "predpisih", potem je pa vse v redu. Bla, bla, to je za slaboumne investitorje in državne aparatčike, ki pišejo in sprejemajo zakone. A dober ...prikaži več izvajalec? Ja, kdo pa ve, kdo je dober izvajalec? opeko zna položiti vsak. Naj bo "dober2 ali "slab" izvajalec. Če Ni kritina prava in je vreme neprimerno, je ni strehe, ki je ne bi poškodovalo!

    • blayo 16:46 11.avgust 2021.

      To je že v redu da je po predpisih, samo problem je da ni, čeprav štempl pravi drugače. Nadzorniki pridejo v času gradnje 2 do 3x na objekto, morali bi pa biti tam praktično vsak dan ko se kaj dela.

  • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 18:25 11.avgust 2021.

    Kazenska sodnica Tadeja Borinc Zebić in Nika razlagata o srečanjih nad oblaki.... .Pa naj nam malo več povesta o njuni zgodbi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.