Slovenija
13277 ogledov

Video: Končali z deli na našem izredno obleganem odseku

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 14:02 09.junij 2023.

    Končno

  • Idioti 08:28 15.oktober 2023.

    Ko sem prvič pripeljal na prvi rondo mi nadaljevanje ni bilo jasno -smer Šiška - pa sem se raje obrnil in zavil nazaj na Leskovškovo , da ne bi delal krog čez Polje . No in šele sedaj , ko ...prikaži več sem videl sliko , mi je jasen potek prometa .

  • slavko89 13:54 09.junij 2023.

    Lepo, ampak v Vodicah pravkar končujeji izgradnjo obvoznice in NE poznajo rondojev - aja drugi časi oz. načrti...

    • Idioti 08:36 15.oktober 2023.

      Promet iz Šmartnega po stari cesti ni takšen , da bi bil potreben rondo ! desno zavijanje z Brnika in Vodic je pa na rumeno luč -

  • Buča Pepa 13:54 09.junij 2023.

    Kdaj bo tečaj za vožnjo po tem čudu? Se bomo izgubljali!

    • Boštjan Bratina 23:21 09.junij 2023.

      Pol pa raje vrni izpit, če ti tole dela probleme.

    • Naklonsky 06:36 10.junij 2023.

      Ni vse za bučo Pepo. Vožnja v avtom prav gotovo ne.

    • Idioti 08:34 15.oktober 2023.

      Vidva pametna kljukca sigurno še nista bila na teh rondojih . Nam starim mačkom je v glavi še star sistem in ko prideš na prvi rondo - ne da bi prej vedel in videl panoramske slike in karkoli o teh ...prikaži več novih rondojih- misliš da se moraš na prvem rondoju izločiti za smer Šiška . Ker pa ne želiš ustaviti in ovirati prometa , narediš krog in se potem odločiš , boš probal še enkrat al pa drugič . Problem je v temu , če nimaš vinjete , je oreng zajeban , da nisi ob 300€

    • Naklonsky 17:24 15.oktober 2023.

      In tudi rondo ni za vsakega idiota…. sploh za tiste, ki naredite pet krogov po zunanjem krogu pred izvozom…

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.