Avto
214 ogledov

Video: Po dolenjki pri 140 km/h brez prižganih luči

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 16:33 27.november 2016.

    Zakon je popolnoma jasen . Obvezna je uporaba prižganih KRATKIH lući !! Kratke lućči pa niso ledike , ampak stikalo premaknjeno na pozicijo kratke luči ! Ne vem zakaj Policisti ne kaznujejo takšne z novoletnim jelkam spredaj !

  • Avatar cvichekbrother
    cvichekbrother 11:35 01.december 2016.

    Nimaš pojma!http://ec.europa.eu/transport/road_safety/topics/vehicles/daytime_running_lights_slhttp://predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/6405/null/answers

  • Papaja Popi 15:09 27.november 2016.

    Takšnih primerov je na žalost ogromno.Ljudje so enostavno preneumni in preleni, da bi priklopili vse luči in da bi bili vidni tudi od zadaj in ne samo od spredaj, da vidijo samo oni ali pa še to ne.Zanima ...prikaži več me samo, kdo krije škodo, če se takšnemu zaletiš od zadaj v njega zato, ker ni imel luči in ga praktično nisi videl, ker je bila megla ?

  • zdrej 15:30 27.november 2016.

    Dobro vprašanje za policijo in zavarovalnice. PA največji problem, ke da ko hočeš takega na to opozoriti, pa te gladko ignoriria, ker si po vsej verjetnosti misli, kaki idiot si, da mu nekaj kažeš, ko pa on dela vse vredu :-).

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 16:52 27.november 2016.

    to je ziher nekdo vozil nadomestni avtomene bolj skrbi to, da ogromno ljudi ponoči, v megli in nalivih vozi zgolj z dnevnimi lučmi, ker "pozabijo" prižgati kratke, avto pa zadaj čisto neosvetljen

  • vzev 17:53 27.november 2016.

    Za policijo to ni nobeno vprašanje. Njih ne briga, kdo je kriv za nesrečo, samo da enemu napišejo kazen. Saj to jim je tudi glavni cilj. Napisati čim več kazni.

  • uni65 19:10 27.november 2016.

    Če TI PA ne dela ena žarnica na zadnjih lučeh, pa tehničnega ne narediš, TO PA JE DOKTRINA

  • abc123def456 19:32 27.november 2016.

    ah, skrbi zase .....

  • Zdene Iskra 09:33 30.november 2016.

    Pa s križi. Morda se bodo zganili, ko bodo "polmeseci"??

  • KOJAK 18:26 27.november 2016.

    Jaz sem enega idiota opozarjal na prižgano zadnjo meglenko na ljubljanski obvoznici (megle ni bilo), po nekaj minutah vožnje sem mu poblendal, ni kapiral, potem sem ga prehitel in mu na kratko dvakrat prižgal zadnjo meglenko. In kreten ni razumel, ...prikaži več me je prehitel in pred menoj zaviral na polno... Slovenceljni se na vsako reakcijo zadnje čase začnejo odzivati skrajno agresivno.

  • zdrej 20:18 27.november 2016.

    @abc123def456 No pa dajmo pokažimo svoj egoizem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.