Svet
7377 ogledov

Video: Po srbskih šolah več primerov, kjer najstniki oponašajo ravnanje morilca

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 11:49 04.maj 2023.

    Glede na obnašanje mularije kaže na to, da je srbska družba zelo zatavala

    • Avatar pantani
      pantani 11:59 04.maj 2023.

      Pri nas ni nič drugače,je samo vprašanje časa!!!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 12:22 04.maj 2023.

      Se ti zdi, da je samo srbska družba zatavala? Meni se zdi, da je cel svet.

    • Kmodri 14:16 04.maj 2023.

      Srbska družba je šla skozi vojne. Imajo še več orožja kot v Sloveniji!

    • Kmodri 17:22 05.maj 2023.

      Srbofilii vtikajo glavo v pesek! Mi nismo nič krivi... smo enaki kot drugi narodi. Oh, wait Srbi imajo največ orožja v družbi, nasilje poveličujejo...le kaj gre lahko narobe???!

  • Pierre 13:06 04.maj 2023.

    Pa starši so tudi zatavali....prvi odgovorni za vzgojo!!!!!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 12:52 04.maj 2023.

    Harari z WEF je lepo povedal, da je človek postal vdorljiva (hackable) žival. Ljudem se niti ne sanja kako se skozi mobilno telefonijo in računalniške igrice da vplivati na človeka še posebej pana z igricami zasvojene otroške zombije.

    • SlavkoKrizman 13:18 04.maj 2023.

      ah dej no....ni igrica kriva, če ima očka pištolo na dosegu otroške roke....in niso igrice krive, če ta isti otrok pobije pol mesta....kriva sta očka in njegov sinček ....ne prelagajte odgovornosti na druge

    • popokatopetl 15:43 04.maj 2023.

      Slavko, pištola na dosegu je res ločen problem. Tudi ne gre samo za strelske incidente. Ne moreš mižat pred tem da ima na otroke danes precej več vzgojnega vpliva internet kot starši. Tud če telefon dobi zadnji v razredu in ...prikaži več ima omejen čas itd.

    • SlavkoKrizman 22:47 04.maj 2023.

      Vse je odvisno od staršev....če uporabljajo telefon in tablico zato, da imajo "5 minut miru", potem nemore bit kriv internet...žal ne..pa bi blo super, če bi bil...bi ga ugasnili in svet bi bil zopet super....aja čaki ne...

  • Friderik1950 14:17 04.maj 2023.

    Komentiram, da Beograd ni tako daleč. V vsakem primeru pa je kriva država. Po zakonu pošlješ otroka po varni poti v varno šolo, pa obstaja verjetnost, da je umorjen. Halo. Rešitev verjetno v povečani varnosti, če so otroci naše največje ...prikaži veččje bogastvo. Ne vem, včasih so obstajale poboljševalnice za take neubogljive primere, ker po mojem mnenju, če je čip v glavi okvarjen, se ga samo s pogovori ne da popraviti.

  • Ocvirke 19:15 04.maj 2023.

    Včasih si jih ob prvih znakih čudnega obnašanja dobil okol kepe od učitelja/ice potem pa upal, da doma tega ne izvejo. Ti jih je še fater naložu. Za one res hude je bla poboljševalnica. Policaji pa pri vzgoji tud niso ...prikaži več poznal starostne meje. Danes se froca kdo dotakne...socijalna...psihologi...pa mamo sranja...

  • franc078 12:05 04.maj 2023.

    Operacija CIA/MI6!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.