Svet
5495 ogledov

VIDEO: Tako je Meklova opozorila na resnost situacije

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 19:19 18.april 2020.

    Ona je naredila že dovolj škode in lahko se samo spoka nekam in se ne oglasi nikoli več.

    • blayo 22:46 18.april 2020.

      Kakšno škodo je naredila? A namiguješ morda na prišleke z vzhoda? BTW, prišli bi, tudi če nje ne bi bilo, tako kot je prišla Korona...

    • maresem 15:30 19.april 2020.

      @blayo, ne bo čisto držalo.

    • blayo 18:45 19.april 2020.

      Hočeš reči, če bi bila tiho, noben ne bi prišel? Oziroma koliko manj misliš, da bi jih prišlo?

    • maresem 11:20 21.april 2020.

      Če jih je javno pozivala z dobrodošlico, vsak bedak ve, da jih je 100x več prišlo, kot pa bi jih sicer, če jih ne bi vabila. Kaj ti tukaj ni jasno? Očitno si eden izmed njih.

    • blayo 22:16 21.april 2020.

      Se ne strinjam s tabo...

    • blayo 22:19 21.april 2020.

      In kje je zdaj škoda? Kakšno škodo recimo si utrpel ti? Jaz nisem nobene, pa za razliko od tebe živim v Nemčiji...

    • maresem 16:44 22.april 2020.

      @blayo, kaj se pa potem kurčiš na našem forumu, daj se na švabskem in liži smrdljivo dupe tisti migrantski Angeli.

    • maresem 16:45 22.april 2020.

      Prišleki z vzhoda?! "prišleki"? Ti si bumbar I. klase in verjetno eden izmed nih.

    • blayo 17:33 22.april 2020.

      Jaz se ne kurčim, kurčiš se ti... baje si utrpel škodo. Kakšno škodo si utrpel zaradi Merklove me zanima? Ko boš odgovoril na to, se lahko naprej pogovarjava. Ampak saj vidim kako ti funkcioniraš... ko ti zmanjka argumentov začneš z ...prikaži več žaljenjem in vulgarnimi obscenimi izpadi. Taprav ćefur.

    • maresem 08:21 23.april 2020.

      No prav, ker si očitno slep. Posvinjani gozdovi z odpadki, ki jih pušča neotesana horda nevzgojenih norcev, demolirani in izropani vikendi, predvsem ob južni meji, prestrašeni prebivalci, ki se zaklepajo v hiše in se ponoči ne upajo gibati na prostem, ...prikaži več povečano nasilje in posiljevanje predvsem žensk, prenašanje raznih bolezni, vsiljevanje barbarske kulture,

    • maresem 08:22 23.april 2020.

      neprilagojeni in nikoli socializirani, in še in še, da ne omenjam drastično oškodovanje proračuna ker ta golazen prejema velika sredstva, marsikateri Slovenec pa životari, ga deložirajo itd, da spet ne naštevam, zato mi ne nabijaj neumnosti, sploh ker živiš očitno ...prikaži več na marsu, ne pri nas.

    • maresem 08:24 23.april 2020.

      ... in ne nazadnje. mene bodo jebali, če bom prekršil pravilo omejevanja občine, zanje pa niti državna meja ne obstaja. Nočemo jioh tukaj, PIKA.- Vzemi jih ti v švabarijo, sicer jih imate tam že itak 3/4.

    • blayo 23:50 23.april 2020.

      Aha, zdaj vidim v čem je problem... tebi gre v nos to, da si ti štrafan, če počneš nezakonite reči, nekdo drug pa ne. Govoriš o golazni... si koga izmed njih spoznal? Slovenci ki životarijo, bi životarili tudi če te, ...prikaži več po tvoje golazni, ne bi bilo. Niti za 1% se jim ne bi godilo bolje. A pa si ti bil kdaj v gozdu, al si ga samo prek fotk vidu?

    • blayo 23:53 23.april 2020.

      Ta golazen ne bo nikoli naših gozdov nasvinjala tako, kot smo jih nasvinjali sami, samo očitno tebe moti samo ko svinjajo oni, ko pa svinjaš ti pa ni panike. In še to, koliko si jih pod prisilo vzel ti, da ...prikaži veča zdaj meni govoriš naj jih jaz? Ne vem, a ti je kdo babo posilil, da si se tako zarotil proti njim?

    • blayo 23:57 23.april 2020.

      Lej, jaz ti samo nekaj želim... da ti nikoli v življenju ne bo treba pred čemerkoli bežati, in če boš že moral, upam da te bodo tam kamor boš namenjen sprejeli kot človeka...

    • maresem 08:05 24.april 2020.

      Ma nabijaj ti v tri krasne. Boli me zate in za tvoje ilegalce, samo pred oči mi ne hodite.

    • blayo 14:27 24.april 2020.

      Sej se mi je zdel, boli tebe za cel svet. V bistvu te boli tut za tiste Slovence ki so na robu, tudi oni so ti napoto, samo malo manj kot "ilegalci."

    • blayo 14:29 24.april 2020.

      Pa ne vem, a res nucaš štiri različna uporabniška imena, da si lahko pluse nabijaš? Ne vem, a si plačan od tega al kaj?

  • Avatar right
    right 18:41 18.april 2020.

    ta gnus nima nobenega mandata, da lapa in zavaja. počisti naj tisto arabsko nesnago, ki jo je navlekla v EU.

  • SonnyBlack 20:33 18.april 2020.

    ste prebrali nasliv? . . .Meklova... so napisali... sicer pa nu Angela Merkel...ampak je Angela Ferkel...prevedite si ferkel...:D... tolko o tej smotani svabici

  • popokatopetl 21:35 18.april 2020.

    "Pojasnila je, da v primeru, ko pride Nemčija na na točko, ko ena oseba okuži 1,1 osebo, bodo oktobra dosegli kapacitete njihovege zdravstvenega sistema." ------------------------ Res je hitrost širjenja težko nadzorovat. Ampak tudi pa ni res da je kapaciteta sistema ...prikaži večma konstanta. Se bi jo dalo tudi močno nategnit če bi bilo treba in se morajo že zdaj pripravit da bo res šlo.

  • Avatar Stewilesta
    Stewilesta 00:56 19.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.