Svet
13078 ogledov

Video: Učitelj oklofutal učenca, ker ni želel nositi maske

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sarah_Amies
    Sarah_Amies 08:39 02.november 2020.

    Na delovni čas s polnim delovnim časom zaslužim več kot 25000 USD na mesec. Prejšnji mesec je moj ček na plačo znašal 26385 USD, samo 3 ure sem delal na prenosnem računalniku. To počnem ........ >>>>>>>>>> www.DouCash.Com

  • Avatar ovca
    ovca 09:20 02.november 2020.

    Očitno je posledica paranoje covida tudi agresija :) :) :) Koliko še manjka, da se začnemo pobijati? :)

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 07:58 02.november 2020.

    Svet gre u k....

  • Friderik1950 10:52 10.november 2020.

    Če bi bil jaz učitelj bi ga nagnal domov. Ja to pa vemo. Vse bi bilo takoj v medijih, pa človekove pravice, pa odvetniki, pa zagovor ravnatelja, pa da je še recimo dijak malo braun, ja, pol si pa pečen.

  • ode 07:36 02.november 2020.

    Z namernim ne nošenjem maske, nespoštovanjem in nasprotovanjem ukrepov izkazujemo, kako neizobraženi, egoistični, primitivni in zaostali idioti smo.

  • ode 07:36 02.november 2020.

    Dvajseto poglavje KAZNIVA DEJANJA ZOPER ČLOVEKOVO ZDRAVJE 177. člen: Prenašanje nalezljivih bolezni(1) Kdor se ne ravna po predpisih ali odredbah, s katerimi pristojni organ odredi pregled, razkuženje, izločitev bolnikov ali kakšne druge ukrepe za zatiranje ali preprečevanje nalezljivih bolezni pri ...prikaži več ljudeh in s tem povzroči, da se nalezljiva bolezen razširi, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

  • blayo 02:34 02.november 2020.

    Kje je video, kjer si ta 15-letnik potem pod prisilo nadene masko in pade v nezavest zaradi pomanjkanja kisika :)))

  • ode 07:36 02.november 2020.

    Na daleč se izognimo osebam brez ali z nepravilno nadeto masko - tudi zunaj. Ne vstopajmo v prostore, kjer se nahajajo takšne osebe ali so se tam nahajale. Od sogovornikov zahtevajmo distanco, tudi, če imajo pravilno nadeto masko. Od najavljenih ...prikaži večh oseb ali skupin obisk pogojujmo z nošnjo mask. Ob terenskem delu od strank v naprej zahtevajmo nošnjo mask, prezračenje prostorov in distanco.

    • radsemastimzmesom 08:18 02.november 2020.

      Aha, taki ste. Prišli bi "na teren" po gnar, zraven bi pa še kup zahtev postavili. Pri meni takšni kurci niste in ne boste dobrodošli! Poznam cca 30 oseb, ki so preboleli COVID. Le 2 osebi sta težje dihali, brez ...prikaži več vsakršne hospitalizacije in zdravil sta šle preko bacila, 4 osebe je bolela glava+vročina, vsi ostali pa so bili ali asimptomatski ali le rahle bolečine v steg. mišicah+izguba vonja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.