Svet
18 ogledov

Violeta Bulc v tožbo zaradi nemških vinjet

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • razerznak 22:17 31.maj 2015.

    ja sem komaj zaj to videl, pol naj je za vse ne samo za tujce

  • punca05 08:03 01.junij 2015.

    kaj se le buni Violeta....prej je bila sigurno proti vinjetam, sedaj je pametna o vinjetah. Če tega ne bi uvedli v vladavini Janše, bi še danes nekateri plačevali juhuhu za prevoze v službo po avtocesti. Ceno vinejte pa viša ta ...prikaži več vlada, njena vlada.

  • zdrej 09:24 01.junij 2015.

    Od kdaj imajo Hrvati vinjete?

  • zdrej 09:27 01.junij 2015.

    Ima tako funkcijo, mora jo opravljati. In ja, prav se mi zdi, da se Nemcem tudi pogleda pod prste. Ko smo uvajali vinjete v SLO so tudi oni zagnali vik in krik. Upam da doseže zastavljeno, ker potem je večja ...prikaži več verjetnost, da bo cena nemških vinjet nižja?

  • allstarr111 09:39 01.junij 2015.

    aja fak. sorry moja napaka, se vid da nisem bil tam že od 91 pa pomojem ne bom še naslednjih 50 let :)

  • vseimam 10:45 01.junij 2015.

    Hrvaška se diskriminatorno obnaša glede letnih športnih ribolovnih dovolilnic. Te so na voljo le za hrvaške državljane, ne pa tudi za ostale državljane EU.

  • antitrust 19:35 31.maj 2015.

    Ne pozabi še na hrvate, ki za poletno sezono dvigujejo cestnino ?

  • razerznak 20:07 31.maj 2015.

    dvojni standardi, a nemci ne smejo met vinjet zaradi tujcev? zakaj pa pol avstrije pa naše slovenije ne toži?

  • Pepe007 21:01 31.maj 2015.

    Violeta ima prav. Spodnja komentatorja pa ne nimata pojma o dejanskem stanju. Hrvati dvignejo cestnine za vse voznike. Nemci bi se po mojem izvlekli, če se ima Nemec po novem pravico odreči vinjete in v tem primeru plača za 75 ...prikaži več € manj pri registraciji.

  • allstarr111 21:45 31.maj 2015.

    Mi mamo vinjete za VSE enako hrvatje in avstrijci. ona ma v bistvu prav. pač če je vojna je vojna za vse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.