Slovenija
26 ogledov

Virant: Dodatni rezi bodo potrebni

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Slodrifter 18:18 30.maj 2013.

    Dodatni rezi za kaj? Da boste milijone spet dali propadajočim podjetjem, ki na koncu končajo v vaših žepih? GONITE SE VSI V TRI PIČKE MATERNE! Na nas šparate, pofukanci, crknite!

  • Scott 17:43 31.maj 2013.

    Kakšni rezi in kje, kdo vam ga bo tokrat zarezal?Zopet Foure kot v Makedoniji?

  • Šemefuky 20:27 30.maj 2013.

    Tkole bom vprašu prašičjeglavega PreViranta; če mi nehaš izplačevati plačo, če podražiš vse položnice, če zaradi mene pokradeš banke, tovarne, zaposliš vse svoje nesposobneže kjer želiš, a ti bo potem dovolj? Steram te v 3PM, govedo pokvarjeno, nesposobno.

  • macko 06:41 31.maj 2013.

    mojster virant , za začetek poskusimo vsi letet po ekonoskih, beri : dejanskih cenah, etc.z ozirom na cene vozovnic za moje otroke, očitno prispevam v državni proračun tudi za šolstvo in izobraževanje vaših.torej, kje boste rezal ?zberite ...prikaži več se, pa najprej rešite probleme v lastni kuhinji, ali pa zaprosite za soc. pomoč...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.