Slovenija
37 ogledov

Virant: Imam občutek, da se mi dogaja krivica

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 13:33 25.april 2013.

    PREVIRANT

  • mirko 13:48 25.april 2013.

    Časopis Dnevnik je levi (od bivših komunistov) časopis, tako da tvoj sum ne bo držal glede strica s plešo. Gre se predvsem za to, da so levičarji Viranta izkoristili le toliko, da so prišli na oblast, sedaj jim pa ni ...prikaži več več nepotreben, zato ga bodo odžagali s pomočjo levih trobil.Prav mu naj bo !ssKdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade.

  • mirko 13:49 25.april 2013.

    nepotreben=potreben

  • mph 13:53 25.april 2013.

    He, he, ... malo si slabo razumel. Janezek je izkoristil Viranta za prihod na oblast. Ta pa je kmalu ugotovil, kar bi moral že vedeti od prej, da je Janezek od Viranta pokvarjen še za kakšnih milijon procentov. No, ko ...prikaži več je to (ponovno) odkril ... se je nekako poskusil izkopati iz jame. Ampak striček s plešo ga pa vztrjano tlači noter, istočasno pa zelo premeteno dela na temu, da bi ga sotrpini v isti jami sami vlekli nazaj.

  • Tupamaros 13:54 25.april 2013.

    Previrant si domišlja, da je kalimeroLPTupamaros

  • mrki 14:37 25.april 2013.

    a ne bogi revček , mu je Janša karte za celo familijo za let v Pariz podtaknu

  • mrki 14:39 25.april 2013.

    očitno te spomin jebe - Virant , Erjavec in Žerjavček so prišli do JJ če sestavijo vlado .

  • izRODEk 16:26 25.april 2013.

    "Virant: Imam občutek, da se mi dogaja krivica"izRODEk: Imam občutek, da si en velik preVarant in ena velika baraba!

  • mph 20:15 25.april 2013.

    He, he, ... če praviš ti tako, potem bo verjetno držalo. :-))No, resnica pač je, da je princ teme imel pod mizo dogovor z glavnimi izdajalci volitev zelo zgodaj. Pa so le ugotovili, da ovce z volkom težko ...prikaži več sodelujejo na enakovredni ravni.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 23:27 25.april 2013.

    uaaaa,uaaaa tastek Brejček,Janša pravi da sem kakani...

  • zic 13:41 25.april 2013.

    jebemu matr s čim se mi ukvarjamo...novinarji mrhovinarji, same pizdarije...a se mogoče ve, da je treba TAKOJ kaj postorit v sloveniji, vi pa se stalno ubadate s stvarmi rekla kazala, za katere NAS RES BOLI KURAC!!! Proklet rumen cajtng...ko bi ...prikaži več vsaj že propadli, kaj državljanom koristijo vaše pisarije?????

  • mph 13:36 25.april 2013.

    Bi mu kar dal prav, prepričan sem, da je en stric s plešo v ozadju. Vse skupaj me spominja na Kresalovo, ko ji niso nič uspeli najti, pa so pač najeli svoje rumenokravatarje v policiji, da so se mesece mučili, ...prikaži več da so njenega ŠOFERJA ujeli pri malo prehitro vožnji po avtocesti. Za nekoga diskreditirat pride prav vse. In spet se bomo ukvarjali z neumnostmi, namesto, da bi se posvetili pravim problemom. In kadar sem kakšno stvar ocenil na minorno neumnost, s katero je škodljivo izgubljat čas, sem bil enakega stališča tudi pri Majerju.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.