Slovenija
30 ogledov

Virant obsojen zaradi razžalitve

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mufi 18:12 27.september 2011.

    Kdaj bo kdo , pod nujno potreben tega,obsojen pravnomočno na najmanj 20let zapora , in to brez pogojne ali preizkusne dobe.

  • Domen Bremec 07:44 28.september 2011.

    Žalostno je , da držaxni uslužbenci služijo s tožbami , na račun blatenja in zapravljajo davkoplačevalski denar in NE DELUJEJO SAMO V DOBRO DRŽAVE KOT SE ZAVEŽEJO OB NASTOPU VISOKIH FUNKCIJ.

  • privat 19:19 29.september 2011.

    ja to so znaki umiranja države in njenega ponosa..užalil me je..tožil te bom mami

  • gec 20:42 29.september 2011.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://www.zurnal24.si/pravno-obvestilo#kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si

  • principiumnovum 18:24 27.september 2011.

    Zgrožena sem! Slovensko sodstvo je pa zgleda res doseglo dno:) Saj ne morem verjeti, da se to dogaja pri nas. Zgrožena sem:) Naš spodnji sosed v bloku je policaj in če bi rekla, da nas je polovica bloka vsaj 20x ...prikaži več že slišalo, kako mu je kdaj kakšen pijanec psoval vse po spisku, grozil in ga zmerjal z ne vem kakšnimi živalmi, ko ga je pričakal pred domom, se verjetno ne bi dosti zmotila. Vem, da je veliko od teh pijancev že pred letom 2000 tožil zaradi razžalitve, groženj, kaj jaz vem česa vse, pa kolikor jaz vem, še do danes ni dobil nobene tožbe. Zgleda, da si je sam kriv. Če bi bil pri eldeesarjih, bi še verjetno še tiste tožbe dobil, kjer sploh ne bi imel nobenih osnov za tožbo:)

  • graff 07:29 28.september 2011.

    Pravilno, da je obsojen, še hujšo kazen bi mu morali prisoditi. Kolikokrat je ON žalil druge ljudi, poklice, jih zaničeval in poniževal, da mu ni para. Sploh se je to pokazalo v zadnji oddaji, ko je hvalil korošico Krebsovo, ki ...prikaži veči mu bo kot odvetnica zagotovo priskočila na pomoč. Jabolko ne pade daleč od drevesa.Virant GO HOME!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.