Slovenija
25 ogledov

Virant Pukšiču ne pusti na "počitnice" v Južno Ameriko

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LJ24 15:18 24.september 2012.

    Jaz se pa strinjam, da Pukšič, Komelova in Horvat gredo v J Ameriko ampak pod pogojem: do Atlatica peš, potem pa plavat do J Amerike.

  • Lavdan 15:18 24.september 2012.

    Pošlje naj ga v Destrnik na dopust saj je tako stalno v Ljubljani.

  • KOJAK 15:35 24.september 2012.

    Sem danes poslušal Pukšiča na eni komercialni radijski postaji tip ne ve, da je POSLOVNI ali BUSSINES razred eno in isto. In tak se bo pogovarjal za posle... ma dajte no. Sicer pa naj gre, čez eno leto pa naj ...prikaži več novinarji ugotovijo koliko poslov je bilo sklenjenih na račun tega dopusta.

  • rogg 15:37 24.september 2012.

    Pa kaj bo prdec, posle rihtal.... BRAVO Virant, prvič preberem ta priimek s simpatijo. Stvari se spreminjajo.

  • rogg 15:38 24.september 2012.

    Strela pa za mentorja. Banditi bi zapravljali. NIČ ne BO.

  • 1111 15:39 24.september 2012.

    tip je totalna seljačina!

  • rogg 15:39 24.september 2012.

    Predsednik je predsednik, nekam pač mora it. Kaj pa ta pukšič...

  • Pepi 15:51 24.september 2012.

    Jast sem tud puslušala,pa mi ni jasno,kam bojo dali 25.000 ojrotou,če je Ta Pukšič izjavil,da letalska karta stane nekaj čez 1.000 ojrotou

  • vanč 16:17 24.september 2012.

    V teh treh državah živi pet slovencev,in ta kreten bi jim šel govorit kako slovenski parlament dobro dela.Total idiot.

  • LJ24 16:39 24.september 2012.

    Zdaj, ko Pukšič ne gre v JA bomo imeli padec trgovinske menjave za vsaj 500%. Mogoče bo pa Pukšič sedaj, ko ne more delati bussinesa z južnoameričani, začel z njimi delat posel :)

  • zdrej 15:13 24.september 2012.

    Mi je hecno vse to. Nevem kaj je v ozadju, pa cifra 25k sit se mi zdi tudi velika. Vendar, če je potovanje upravičeno in prinaša določene učinke se splača iti na njega seveda za neko bolj razumno ceno. Naj ...prikaži večj spomnim da so v preteklosti poliki potovali veliko manjše razdalje za veliko več. Na primer predsednik Turk, 80 000 €z pot v Bosno. Naj omenim da je najbolj oddaljeni kraj v Bosni okrog 700km vstran od Ljubljane. Za primer: pot 1000 km v Nemčijo nas je stala 200€. Torej če vzamemo malo težje avte, da je pot 400 €na avto, pa recimo 5 avtov, je to 2000€ za potne stroške in pa 14 ur vožnje. Amerika pa je malo dlje in ni dostopna po kopnem. Tako da kakih 7k €ni pretirana cena.

  • Avatar Zala
    Zala 16:23 24.september 2012.

    Pukšič svoje mesto v delegaciji prepušča nekomu drugemu in sporoča: "Franca Pukšiča v Južni Ameriki ne bo!"Ko bi to želel izjaviti še za parlament in izginiti, bi pa zmagali!

  • ljimonad 17:29 24.september 2012.

    A ta kekec bi naj reševal naše gospodarstvo in to s Slovenci v tujini. Dajte no lepo vas prosim, njega bodo še iz Destrnika pregnali, kaj da bi šekaj več naredil. Gospodiču se je enostvano zluštalo malo sveta na račun ...prikaži več davkoplačevalcev videti nič drugega, sedaj ko pa mu je voda začela v grlo teči, pa vehementno odstopa od poti in napoveduje manjše gospodarsko sodelovanje. Ha, ha, ha butalec

  • zdrej 22:27 24.september 2012.

    Zanimivo, kako spregledate človeka. Me zanima zakaj smo pa potem v takem zosu?!?!? Upam da tako spregledovanje uporabiš na volitvah in voliš tiste, ki so sposobni našo državo spraviti nazaj na pravi tir. Namreč 9000 € je v takih ...prikaži večh zadevah drobiž, še posebej na pretekle, ne tako oddaljene poti naših vrlih politikov!!!! Ta "afera" pa je vsem nam pesek v oči. Sklicujem se na zgornje moje argumentiranje, ki dejansko pomeni zapravljanje denarja in to v času, ko se je kriza že odvijala. Dvomim da je glede obveščanja medijev tu vse tako čisto. Glede na to, da je kriza in seveda naš protokol še vedno naroča lete v poslovnem razredu, se vprašajmo zakaj???? Zato ker politika (Pahorjeva in Janševa ) ni naredila tistega, kar bi morala. Ni poiskala rezerv pri sebi. Zato bomo težko sprejeli kakšne koli ukrepe, ki jih bo podala vlada (vseeno katera bi bila).ssRecimo vzemimo afero Rode. Zdaj je pač tišina, ker je vsa stvar nameščena in Rode zgleda ni foter (vsaj upam, vedeti pa ne morem :-) ) .

  • zdrej 16:26 24.september 2012.

    Maš pa čudno argumentiranje!Seveda da mora iti kot predsednik. Saj sem ti napisal, mene osebno bi pot do sarajeva koštala realno dobrih 100€ (580 km). Če se no motim je Pukšič odgovoren za naše sodržavljane v tujini (zamejce). Torej ...prikaži več ta funkcija tako kot predsedniška zahteva potovanja v tujino. Vprašanje pa je, kakšno vsoto smo (bodo) pripravljeni plačati za to!!Če me spomin ne vara, je še par politikov precej razsipno potovalo v preteklosti. Ne podpiram tega, ne podpiram pa tudi, da nekdo, da bo izpadel lep in oh in sploh nasprotuje neki poti.

  • ljimonad 17:30 24.september 2012.

    pa kar tam naj ostanejo, butalci....

  • ljimonad 17:32 24.september 2012.

    on ne more biti odgovoren niti zase kaj šele za koga drugega, a ti ni jasno, da so samo želeli na lep izlet za denar drugih. funkcijo katero ima pa je dobil samo zato da dviguje roko za janšo in ...prikaži več njegove, nima pa to nobenega pomena in niti veljave.

  • manch 18:19 24.september 2012.

    Blablabla, govedo, nimate se kaj pasti po svetu, lepo bodite tukaj in si zategujte pas, tako kot vsi mi, ki vas moramo prenašati!Pa naj vam pot plačajo tisti "zavedni" slovenci (namenoma z malo), če vas tako zelo želijo videti. ...prikaži več Kot dobrodošlico. In kar tam ostanite.

  • pravaresnica123 20:24 24.september 2012.

    Ubogi njegovi domači, zdaj bodo pa tepeni ko bo doma.

  • zdrej 22:29 24.september 2012.

    Po drugi strani pa imamo ljudi, ki so na nek način "pokradli" miljone oz milijarde ali vsaj naredili take škode našemu gospodarstvu. Teh pa se skoraj ne upa dotakniti!! Ne leva in ne desna stran!! Se sprašujem, koga še naj ...prikaži več volim. Edina rešitev, ki na žalost podpre zmagovalca je da oddam neveljaven volilni listek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.